13 ekim 2018 ezhel konseri

dün akşam ki rezalet konser. büyük umutlarla gitmiştim fakat 22.00de sahneye çıkması gereken adam 22.45te çıktı. hayır iki şarkı yapınca niye götünüz kalkıyor algılayamıyorum. bir hafta önceki konser 22tl olan birayı 25 tl yapan mekana ayrı sokayım. başımızdan aşşağı klima suları döküldü paso. iki tane kürdo koruma dikmişler kapıya yarrak yarrak davranıyorlar insana. son olarak sahneden inerken veda etmeden giden ezhelin buradan taaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!
amk ankara bebesi kızılayda para dilendiğin günleri ne çabuk unuttun andaval. neyse sakinim.

not: ayrıca bileti alırken içinde bir bira dahil olduğunu söylemişlerdi ben parasında değilim ama kaldırmaaycağın yarrağın altına girmeyin arkadaşım. aldım seni kara listeye 6.45!!!!!
mekan açılışını yaptığındada -pilli bebek geldiğinde- rezalet başlığı açılmıştı. sonuna kadar katıldığım rezalet serileridir. bir bira nasıl 25lira olur aq
ezel malını dinlemeye giden malları sinirlendirmiş konser. mekan da baktı bunlar keriz, keriz parasını cebe indirmiş puhahaha.
asıl rezalet konserdeki kızlardı bence. iki tanesi siyah bot-siyah deri etek-siyah büstiyer- gibi varoş bir kombine imza atmışlar. hayır ezhel konserine mi geliyorsunuz kenarmahalle pavyonlarına mı. ah kızlar ah