16 haziran ekrem imamoğlu binali yıldırım canlı yayın

önce böyle bir tartışma programı söz konusu oldu ve akabinde beklemediğimiz şekilde binali yıldırım'ın kabul etmesiyle ayrıntıları tartışılmaya başlandı. tarafların iletişimi sonucu bugün ismail küçükkaya'nın moderatörlüğüne ve isteyen tüm kanallarla ortak yayına karar verildi. türk televizyon tarihinde çok uzun zamandır böyle bir program yapılamıyordu. şu an aklımızda hala "lan bi bit yeniği var bu işte" tereddütüne rağmen merakla beklediğimiz canlı yayın oldu. bakalım ne olacak?
anlamadığım şey iktidar neden muhalif düşüncedeki moderatörleri istiyor ? bundan da bir oyun mu çıkacak ? objektif bir yayın mı olacak ? bu da bir çeşit algı operasyonu mu ? bu canlı yayın ne kadar iyi bir şey olsada şüphelenmemek elde değil ne yazık ki. hiç beklenmedik bir olay umarım demokratik ve bağımsız bir yayın olur iki adayada özgür basın gücüyle özgürce sorular yönlendirilir ve dürüstçe cevaplanır. (yersen)
muhalif bir mod. alarak mağduriyet yaratma çabası görüyorum. işe yararsa binali yıldırım rahatlıkla kazanır.
binali yıldırım ve arkadaşlarının kendilerine muhalif bir moderatörle program yapıp kendinlerince deplasmandayız algısı yaratmaya çalıştığı bir canlı yayın olacak gibi
imamoğlu'nu harcayacaklar matmazel.
yayını beklerken kalpten gittim. hadi ya.
imamoğlu'nun yargı dağıttığı yayındır.
ismail küçükkaya’yı muhalif zanneden yazarları gösteren yayındır.