17 burda avm

terzioğlu kampüsüne yakınlığından dılayı ders aralarında bile öğrencilerin sığınağı olmuştur. çanakkalenin ilk ve tek adamakıllı avmsidir. (kıyı ve kipayı saymıyorum) ayrıca h&m mağaza açarak öğrencileri sevindirmiştir.
* çanakkale nin en büyük avm sidir.
çanakkale gibi rüzgardan yön şaşırtan, saçma sapan zamanlarda yağmur yağan bi şehre açılan tek avmnin üstü açık olması kimin fikriydi sadece soruyorum????
allah'ını seven şuraya güzel birkaç mağaza açtırsın
eksik şeyler var ama çanakkale küçük bir şehir olmasına rağmen böyle avmsi olması mutlu ediyor
avm ortamlarını genel olarak sıkıcı bulsam da bana ekstra boş gelen mekan
not: şahsi fikrimdir
2 senedir h&m ye yeni bir ürün gelmiyor bölük pörçük parçaları getirtiyorlar zara açılıyormuş umudunuz var bakalım neler olacak
mimarlığını bizim okuldaki hocaların yaptığı, o hava şartlarına rağmen üstünün açık olmasıyla tanınan ve sadece sinemaya gitmek için kullandığım yer.
2 sene çalıştığım ve kış ayında üşümekten telef olduğum, hangi akla hizmet üstü açık yapıldığını anlayamadığım avm.
kapanma saatinin acilen 12 ye çıkartılması gereken avm
sabancı grubuna ait olan burda zincirinin canakkale halkası.

insanların nasıl bu kadar istekle doğadan kopup kendilerini buralara hapsettiklerini dahası cevresindekilerden pahalı seyler tüketerek ve bunu baya baya prodüksiyonla sosyal medyada göstermelerini sanırım asla anlayamayacagım.
gereksiz yapı. kordon varken kim takar orayı.
2015 nisan ayında açıldı. iki katlı, üstü açık avm'nin 130 mağazası var. çalışma saatleri 10:00-22:00. birçok ünlü markanın şubeleri, yemek restorantları, sinema salonu, oyun alanları ve büyük bir migrosuyla çanakkale'nin en iyi avm'si. birçok konser ve sosyal etkinlige de ev sahipligi yapar.
aşırı soğuk olan havalar haricinde insanlarin kendilerini oraya tıkıyor olmaları üzücü
açılmasıyla pelinsu ve berkecanların, kordon ve yeni kordon'u salıp ben ve benim gibi insanları rahat ettirdiği alışveriş merkezi.
buraya geldiğim yıl açılmış olan, mağaza ve marka çeşidi olarak birçok eksiği bulunan buna rağmen kısmen ihtiyaçları karşılayabilen insana büyükşehir içine hapsolmuş bir hava vermeyen avmlerdendir. özellikle eve yemek siparişi verirken olmasından oldukça memnun olduğum mekandır.
gta vice city'deki açık avm'ye benzeyen yer.
önündeyken 17burda, kipa yakınlarıydayken 17şurda, çok daha uzaktayken 17orda diyen birileri daha yaşıyor olsun şu şehirde diye her gece yatmadan önce dua ediyorum. ay kendimi tutamıyorum. şu an evdeyim. 17orda demesem çatlarım. 17orda. oh.