24 haziran 2018 cumhurbaşkanlığı seçimi

"sayın bahçeli'nin dün yaptığı çağrıyı, yetkili kurumlarımızla enine boyuna müzakere ettik.sonuçta ülkemizin karşı karşıya bulunduğu fotoğraftan hareketle, bu erken seçim teklifine olumlu yaklaşmamız konusunda arkadaşlarımızla fikir birliğine girdik. suriye'deki gelişmelerin hızlandığı, makro ekonomik dengelerden büyük yatırımlardan her konuda çok önemli kararlar vermemiz gereken dönemde seçim konusunu ülkemizin gündeminden bir an önce çıkarmamız şarttır. bu yüzden önümüzdeki seçimlere ittifak kurarak girme konusunda mutabık bulunduğumuz bahçeli'yle seçimlerin 24 haziran 2018 tarihinde yapılmasına karar verdik. ak parti ve mhp meclis grupları olarak konuyla ilgili yasal süreci hemen başlatıyoruz. bu kararın ülkemiz, milletimiz ve partilerimiz için hayırlara vesile olmasını allah'tan diliyorum."

diyerek cumhurbaşkanlığı şeçimini erkene alınmadı kararına varmışlar. ezilenlerin gür sesi geliyor. bunlar nasıl ülke yönetiyor anlam veremiyorum. adamlar keyiflerine göre istedikleri gibi at koşturuyor ülkede amk ve yetmezmiş gibi ülkenin diğer yarısı bundan gayet memnun.
hayır o kadar uzağa koymanıza ne gerek var bu pazar yapıp kurtulsaydık dediğim seçimdir. iyi partinin seçimlere girememesi için bu kadar erkene alındığı söylense de bence ekonomi sandığımızdan çok daha kötü halde ve 1 yıl daha dayanabileceğini düşünmediler. ak partinin bu duruma önceden hazırlandığı oldukça belli hatta karşısında herhangi bir rakip olmamasını da sağlamış oldular. bu kadar kısa sürede muhalefet partilerinin birilerini bulup tanıtması ne kadar başarılı olacak göreceğiz. en önemlisi şu ki lütfen gidin oy kullanın. evet çalıyorlar eve hile yapıyorlar ama ileride pişman olmamak için o sandığa gidin.
chpli seçmenin, "1 oyla ne değişecek" diyerek ege sahillerine tatile çıkmasına vesile olan tarihiyle, her seçim olduğu gibi liderliği akp adayına kendi elleriyle hediye edeceği seçim.

at fava bekle.
her şey yalan tek gerçek akşener
adayları tanıyalım:
r. t. e:
muhalefetin adayıymış gibi vaatlerde bulunan adayımızdır. seçimden sonra ohal i falan kaldıracakmış. e iyi de şimdi elinden tutan mı var? kaldır işte. söylenecek çok şey var da neyse...
muharrem ince:
daha düne kadar başörtüsü yasağını savunan, bugün çok özgürlükçüymüş pozları veren adayımız.
meral akşener:
delikanlı kadın. becerebilir mi bilmiyorum ama bi kulp bulamadım açıkçası.(oy vermeyi düşünmüyorum arkadaşım. gerçekten bişey bulamadım yaw.)
selahaddin demirtaş:
suçluysa niye aday, değilse niye içerde ikilemi yaratan adayımız.
temel karamollaoğlu:
sivas katliamıyla bağlantısı olduğu iddia edilen adayımız.
doğu perinçek:
sağcı mı solcu mu ulusalcı mı milliyetçi mi yoksa apocu mu olduğu belli olmayan adayımız.