25 nisan 2018 uzaylılar tarafından kaçırılmam

başlıkta da okuduğunuz gibi arkadaşlar dün sabah saatlerinde uzaylılar tarafından kaçırıldım. sabah okula giderken bir anda uzay mekiğne vakumlandım. gbt sorgulaması yaptılar ilk önce sonrada samanyolunda gezintiye çıktık çok misafirperver yaratıklar. hatta yemek bile ısmarladılar. yemek olarak adana kebabı yedik. türk yemeklerine bayılıyorlar. batak bile oynadık ama zihin okuyabildikleri için pek keyifli olmuyor. iki saat önce evime bıraktılar beni. orda zaman bukadar yavaş değil, saat farkı falan da var tabi arada. izafiyet de giriyor işin içine. adamlar çok gelişmişler. iyi bir tecrübe oldu benim için. beni çok sevdiler ve yine gelmem için bilet aldılar. ben de bu ilginç olayı sizinle paylaşmak istedim arkadaşlar.
bu başlığı kendime uyarlayacağım.

...
uyanmamla hazırlanmam bir oldu. aralarından biri kolumu kavradı. beni bir o yana bir bu yana çekiştirip durdu. ne olduğunu anlayamadım. sonra elinde vakumlu bir alet vardı. kafamı hüpletip çekecek sandım. yok olacağım diye çok korkmuştum. sonra bana " izin verirsen duygularını vakumlayacağız" dedi. "izin mi" dedim. inanamadım demin beni çekiştiren uzaylı kibarlaşmıştı. lan ne oluyor dedim. ben de bu incelikli davranışı karşılığında tamam dedim gel beni vakumla. başımı aşağı eğdi. acımayacak dedi ve vakumu kafama yerleştirdi. beni vakumlarken "ruuummm!! " diye bir ses geliyordu. sanırım duygularım isyan ediyordu. fhjsmskd dedim bir siktirin gidin kafam bir rahat etsin.

neyse sonrasını pek hatırlamıyorum doğrusu. sanırım vakumu kafama iyi yemiştim. dayanamayıp bayılmış olmalıydım. evet öyle olmuştu. kendime geldiğimde rahatlamış hissi üzerimdeydi. bir boşluk olduğu belliydi ama. bu boşluk beni rahatsız etmiyordu. çünkü buna ihtiyacım vardı...
bana doğru yürüyen bir uzaylı dayı vardı. elinde balıkçı kovası, omzunda oltasıyla bana yaklaştı.

-dünyamıza hoş geldin uzaylı!
+hoş buldum dayı.
-seni de mi zorla getirdiler buraya?
+beni derken..
-her cuma bu caminin önüne uzaylıları toplarlar. sizin dünyanız bize düşman. seni de burada yaşatmazlar. kaçabiliyorsan kaç.
+dayı sen ne kadar rahatsın ya... biz uzaylı değiliz siz uzaylısınız!
-siz uzaylısınız yavrum. buranın insanı biziz siz değilsiniz. bak benim üç bacağım var senin kaç bacağın var? iki hahahah biz daha üstünüz. neyse neyse sana iyilik yaramıyor.

dayı gözlüğünü takıp, öpücük attı ve gitti.

...
4. seviye bir karşılaşma yaşandığını gösteren akıllara durgunluk veren olaydır.
prag adlı arkadaşı ziyaret etmeden 2 gün önce bana uğradılar. ilk karşılaştığımız zaman garip garip sesler çıkarıyorlardı. sonrasında bana küçük bir balık uzatıp kulaklarını işaret ettiler. hafif bir tedirginlikle balığı kulağıma götürdüm ve içerisine bıraktım. bir anda uzaylıların çıkardığı garip sesler istanbul türkçesine dönüvermişti. kendilerinin çok uzak bir galaksiden geldiklerini ve gezegenimiz hakkında bilgi topladıklarını söylediler. onlar adına üzüldüm önce bir çünkü onca zaman diliminde ve coğrafya arasından tayyibin diktatör olduğu bir yere gelmişlerdi. belli etmemeye çalıştım aklımdan geçenleri ama onların da suratları bir ekşidi. sanırım aklımı okuyabiliyorlar. o kadar da şanssız değilsiniz diyerekten onları adana kebap yemeye götürdüm. sonrasında bir de birer buçuk iskender gömdürdüm. baklavası, kokoreci derken baktım şişmeye başladılar. yaramadı bünyelerine ama bayıldılar türk mutfağına. eğlenmek için ne yaparsınız dediler. öğrenciyiz biz en büyük eğlencemiz batak oynamaktır dedim tuttuğum gibi götürdüm donanmaya. tabii adamlarda teknoloji o kadar gelişmiş ki bir tek ben uzaylı olduklarını görüyorum dışarıdan normal insan görünümündeler. boru mu abi adamlar hangi galaksiden gelmişler çocuk oyuncağı bir nevi onlar için insan gibi görünmek. zihin okuyanın kafasına gök taşı düşsün diye şart koydum. hileye gelemem sinirlenirim. götümüz sandalyeye yapışana kadar batak oynadık. bunların gerçekten yapıştı bu arada biraz yapışkan varlıklar. akşam oldu çok eğlendiklerini söylediler. araştırmalarına devam etmeleri için başka insanlarla da görüşmeleri gerektiğini söylediler. önüne geleni almamalarını, öncelikle bir gbtlerine bakmalarını söyleyip uğurladım. sanırım onlar da çanakkaleyi çok sevmiş ki yine buralardan birilerine uğramışlar. onlar da ağzının tadını biliyor ha!