a takımı vs b takımı

öncelikle belirtmek isterim bu başlık enrty girmeye açıktır.
haarp adlı yazar arkadaşımızın ayırdığı mükemmel gruplar. #21334

a takımı yapmış oldukları küçük buluşmalarla sözlükte güçleniyor.konser yapıp oyun oynuyorlar yetmiyor içip içip kahkaha atıyorlar. vurucu özellikleri her buluşmada kat ve kat artarken b takımı buna karşılık hale bir birlik içinde değiller. kimileri istanbul'a gidiyor akşam yemeğine kimileri çanakkale kısıtlı etkinliklerine hahahahah ehehehhe falan. ama bir sıkıntı var birbirlerini tanımıyorlar bile b takımı olmaz böyle.

daha ileri seviye söylemlerle karşılaşmanızı bekliyoruz o ne öyle caps lock falan.

"auuuuuu"
güzel mizah. bu gibi kara günlerde birlik ve beraberlik içerisinde bulunmak önemlidir arkadaşlar. ayrımcılık yok. ufak bir sürtüşme oldu, bitti.

(ayrıca bu entry sayesinde a takımına katılman için gelecek davet linkine tıklamayı unutma. bu mesaj kendi kendini yok edecektir. poff)
ne a takımında, ne b takımında olduğumu düşünmüyorum. ayrımcılık bizi birbirimizden koparıp düşman eder. gerek yok. sözlüğe gerek eğlenmek, gerek bilgi almak adına giriyorum. kimseye karşı bir nefret ya da art niyet beslemiyorum. güzel bir sözlük olsun. bu kadar kötülüğün olduğu bir dünyada, burada bari iyilik kazansın. iyi sözlükler diliyorum
gereksiz versustur. oyumu c takımına basıyorum.
oyum a grubundan yana ama b grubunuda seviyorum ikisine de mühür bassam kabul müdür? jshsdh.
şaka bir yana eğleniyoruz ve biliyorum ki asla ayrımcılığı savunan insanlar değiller.

tanımda yapalım bari malum format gereği, aslında entry girişini falan kapatarak çözüm bulmaya çalışıyorlar da neyysss.

t: moderatörümüzün bir başlık altına girilen entrylerle a ve b grubu diye ayırmaya çalıştığı takımlardır.
denildiği gibi c takımı olarak ne bu sevgi yumağı biraz karmaşa lazımdı biraz sonra sıkı dostluk öyle daha iyi. kaldık mı öyle.
bu tartışmanın temeli dm'de falan mı atıldı yoksa entryler mi silindi niye hiç birşey anlamıyom aq neyi paylaşamıyorsunuz tam olarak bagajı mı?
takımlara dahil olmayan herkesin yorum yaptigi baslık.hadi fasilci yazsin anlarim size ne oluyor beybiler.herkes kaostan besleniyor yahu
en çok entry giden kadro yavaş yavaş gidiyor ayrımcılığı siktir et ileride bizler efsane olacağız sanırım..