ahlak bekçiliği

evet saygı değer yazar arkadaşlarım. bu başlığı yarası olanlar için açmış bulunmaktayım. bakın her şeyden önce şunu bir netleştirelim. burada herkesin istediği başlığı açmaya hakkı ve yetkisi var. bizim için tek kriter tanım içermesi. bunun dışında gerçekleşen her şey kişinin kendi sorumluluğundadır. biz burada kimseye bebek bakıcılığı yapamayız. gerek siyasi gerek dini gerek cinsel içerikli başlık açma,entry girme tamamiyle yazar olarak sizin tercihiniz. herhangi bir yazarın görüşlerini benimsemiyor ve düşüncelerine katılmıyor olabilirsiniz. bu çok doğal. bunun ilerisinde düşünceleriniz varsa her zaman belirttiğimiz gibi "şikayet et" aracıyla bize ulaşabilir derdinizi insan gibi anlattığınız taktirde gereken tüm ilgiliyi ve özeni biz zaten göstereceğiz. burası kimsenin babasının malı değil.

fasılcı mühendisin açtığı başlıktan rahatsız olmanız çok doğal lakin rahatsızlık derdiniz cinsellik değilde "engelli" ise orada bir sıkıntı var ayrıca kimse kusura bakmasın "parkta sakso çektirdim,s*kim bu kadar, karının ağzına şöyle verdim,şöyle soktum,onu ettim bunu yaptım vs vs" gibi entry girenler ahlak bekçiliği yapmasın. yok benim bahsi geçen bir tanıdığım, benim kuzenim öyle,benim komşum öyle tarzında konuşarak manasız kıyaslamalara girmeyin.
her seferinde söyledim yine tekrarlıyorum burada kimse kimseyi tutmuyor ben cinsel içerikli başlık açıyorsam sen bilgi içerikli aç diğeri dini açsın. herkesin bu konuda özgürlüğü var.
ki zannedildiği gibi fasılcı mühendis adlı kurucu kimsenin fake adresi ya da modların ortak hesabu değil. komikleşmeyin.
karşı tarafı eleştirmeden herkes bir dönüp kendine baksın. kimseye artistlik taslamayın. hele ki özel mesaj yoluyla bizi ve sözlüğü tehdit etmeye kalkmayın. burada herkes onsekiz yaşından büyük akıl sahibi ve reşit. bütün sorunları konuşarak hallederiz. yok benim babam bu benim dayım şu ben şunu tanıyorum vsvs gibi ifadelerle bize yaklaşmayın.

bu başlık altında ilk ve son uyarım. amacım kimseyi küstürmek değil. lakin bize olan tavrınızı hep görmezden geliyoruz öylede devam edeceğiz. lütfen çocukca kavgalar ,atışmalar yaşanmasın.

not: (bkz:çomü sözlük kuralları)
kurallarımızı buraya bırakıyorum. herkes iyice öğrensin. bu kuralları tam anlamıyla hiç uygulamadık demek ki gerekiyormuş. sonra vay efendim "benim entryim silindi bana sorulmadı" gibi şeyler söylemeye kalkmayın.
biz burada kimseyi zorla tutmuyoruz ve kimseyi zorla getirmiyoruz.

esen kalın.
(bkz:şimdi üç c sınıfından yalakizim konuşacak) boş bir başlık daha. trollük adı altında iğrençleştiğiniz sürece gereken tepkiyi herkes verecek. dün o tepki verilmeseydi, fasılcının yalakaları olarak kimse o entryi silmezdi. ayrıca evli biriyle birlikte oldum başlığı açıp, park saksosu entrysine kızman gerçekten çok komik ahahahahaha. ayrıca nasıl sildiniz ama modun açtığı başlığı ahahahahahahahahahahahahaha. he son kez ben tehdit etmem, olacakları söylerim. iyi günler. konu benim için kapanmıştır :)
hahahahhahahah tatlım ben istediğim başlığı açar istediğim entryi girerim tıpkı senin gibi öncelikle bu özellik herkeste var lakin fark şu ben atıp tutup sonra başkası yapınca kudurmuyorum. sen kuduran taraf ben kendi çapımda eksi veren bir yazarım. ki ayrıca bu senin demenle silinmiş bir şey değil sürekli olan bir şey herhangi bir şikayetle karşılaştığım zaman müdahele ederim. öyle olmasa bile canım silmek isterse siler, durmasını istersem bırakım senden destur alacak değilim. asdcfvghbjk olacaklar??????? a sen çok amerikan dizisi izledin herhalde?? sen kimi neyle tehdit ediyorsun sikim ağızlı xddddddddddddd beş yaşında çocuk tehditi gibi savcıyla halledersiniz falan asdsfgdhcfjkgjhsgv savcıda açmış kollarını seni bekliyordu sdfghjkjhgfdfghj ah ahhhh daha çooook büyüyeceksinizzzzxdd
daha da derdi olan entry yoluyla değil mesaj yoluyla tarafıma iletişime geçebilir öptüm
ahahahaahhaahahah sil dedim mi sileceksiniz, dur dediğim duracaksınız. hahahahahahahahahahhaha nasıl sildirdim ama başlığı hahahahahahahahahahahaha.
(bkz:ahlaksızlar topluluğu)

ayrıca ahlaksızlar kitabını hatırlattı bana.