aleyna tilki

malesef sanat hashtagi altına girmek zorunda kaldığım başlık.

reşit olmayan türk şarkıcı. sevip sevmememizin bu konuyla alakası yok malesef sesi çok güzel olsa da egosu ve söylemleri çok komik. büyüyünce sarfettiği laflardan utanırsa gözümüzde saygın bir yere gelebilir diye düşünüyorum.
hayranlığım yoktur fakat kendisinin saçma hareketlerini daha bir çocuk olarak böyle ünlü olmayı kaldiramamasina bağlıyorum.
yine de nasıl bu kadar ünlü olduğunu anlayamadığım şarkıcı. zamanında daha kaliteli bir ses ve daha olgun tavırlarla bir yarışmaya katılan bir arkadaşımı yaşından dolayı kimse umursamamisti.
16 yaşındayken bu kadar başarılı olmuş biri çok az. kendi 16 yaşını hatırla eleştirirken?

takdir ettiğim sanatçıdır.
giden sevgiliyi birine benzettiğinde "o sen olsan bari" dedirten şahsı muhterem
türkiyeyi gelecek zamanlarda avrupada temsil edeceğine inandığım kaliteli ses. kendisi hakkında egoist, şımarık diyen insanların 16 yaşında en büyük başarısı babasından gizlice dışarıya çıkmaktı. kız 16 yaşında dünya listelerini alt üst edip, şu an her ay dünyalarca konser veriyor. yurt dışı konserileride dahil. kıskanmayalım rica ediyorum.
ek not: aleyna tilki fan kılap....
bayıldığım sanatçıdır. yıldızlı şarkılardaki şarkısı efsane olmuş.
içten içe herkesin başarılarına hayranlık duyduğu ancak ünlü olduğu günden bu yana her daim hicivlerin hedefinde olan genç şarkıcı.
geleceğin starı. kıskanmaktan başka bir tek tebrik edebilirim sanırım.
başıma bir şey gelmeyecekse, oldukça güzel şarkıları olan şarkıcı. sesi de gayet temiz ve güçlüdür.
son şarkısıyla rap piyasasina darbe vuran sanatçı, sanatçımız