alman kızı vs rus kızı vs türk kızı

üç ırktaki bakirelerin karşılaştırılması hedesi. şaka şaka sadece bakireleri değil çemkirmeyin hemen.

almanyada erasmus süresinde bir hayli gözlemledim alman kızlarını onlardan başlayım. bu kızlar öyle söylendiği gibi soğuk vs değillerdir kesinlikle sadece yurdum çomarı insanları orada da rahatsız ettiği için onlarda pek muhatap olmaz bunlarla.

evet gayet disiplinlidirler. kariyerleri ve sosyal hayatları bizdekiler gibi etek boylarıyla ters orantılı değildir. eğlence anlayışları çok üst düzeydedir nitekim zaman yönetimini en iyi bilen milletlerden biridir bunlar. hafta içi işinde gücünde olan bu kızlarımız perşembeden itibaren cuma cumartesi ve pazar aksamına kadar eğlenirler ki eğlence anlayışları bizim kezbanlar gibi cafe-bar, starbucks, instagram gibi bir kısır döngüde değildir. birde gece iki gibi heryere kusarak sızmazlar tam tersi sabah 5- 6 sularında başlayıp öbür sabaha kadar devam eden eğlenceler düzenledikleri bilinir.

temizlik konusuna hiç değinmiyorum bile mehmet akif zamanında almanyadan dönünce izlenimlerini soranlara şunu söylemiştir; "dinleri yaşayışımız gibi, yaşayışları dinimiz gibi." evet geçen 80-90 yılda pek bir şey değişmemiş hala çok temizler.

ayrıca bunlar kezbanlık nedir trip nedir bilmezler. unuttuğunuz x şey için türk kızından yaklaşık 3 gün trip yersiniz. alman kızı ise bunu o an unutur siz dumur olursunuz gerçekten kızmadığına trip atmadığına inanmakta baya zorluk yaşarsınız. acaba ne zaman kızacak diye beklersiniz ama onlar çoktan unutmuştur bunu.
inanılmaz sempatiktirler evet rus kızlarından bile daha sempatik ve tatlıdır bir çoğu.

şimdi gelelim rus kızına, rusyada yaşamadım ancak uzun yıllar antalyada otellerde bunlarla kontağım oldu. bunlar çok çalışmayı sevmezler. kariyer vs genel anlamda çok umurlarında olmayan rahat insanlardır. temizdirler, trip nedir bunlarda pek bilmez ve komik bulurlar. bunların en belirgin özelliği güzelliklerine verdikleri önemdir.. potansiyellerinin farkındadırlar bir çoğu spor yapar. bizimkiler gibi bütün kışı kıllı bacaklarla çikolota yiyip göt göbek salarak geçirmezler. haliyle yaz ayları yaklaşırken rejime başlıyorum lafını pek duymazsınız bunlardan, zaten doğuştan şanslıdırlar üstüne bir de sporu yaşam tarzı haline getirdiklerinden nirvanaya ulaşırlar seksilik ve erkeği her anlamda etkileme konusunda.

evettt şimdi gelelim türk kızına... öncelikle belirteyim ki hiçbir türk kızından kazık yemedim. büyük bir kötülüğe uğramadım. yani bir yaram yok sadece dost acı söyleyecek.

türk kızları bu versusta güzellik olarak zaten son sıradadır ki bir şey demiyorum yapacak bir şey yok o konuya ama sanki en güzel ırkın kızlarıymış havaları vardır bunlarda pettersburg sokaklarında dolaştıracaksın bunları o kızlardan diz çöküp tövbe isteyecekler işte. neyse birde ellerinde olan konularda da vasattır birçokları. şöyle ki temiz olanına az rastlarsınız o tiki şekillerde dışarda gördükleriniz o halde dışarı çıkana kadar evi pazar yerine çevirip üzerine çöp dökmüş olabilir. sonra trip atar bunlar ki ortadoğu kadınlarına özgü bir şey bu trip atmak anladığım kadarıyla.. çalışmak iş güç konusunda ruslardan nispeten iyi olabilirler ama gene bir çoğu zengin koca avcısıdır yiyip içip gezme yıllarının sonuna doğru. alman kızlarını bu konuya katmıyorum bile ne türk ne de rus kızı disiplinlerini izlemeye bile dayanamaz.

sonuç olarak diyorum ki rus kızı ne kadar çekici olsa da her şey cinsellik değildir, alman kızı ezer geçer. türk kızınınsa kat etmesi gereken çok yol var malesef.
disiplin ve güzellik olarak bizden daha önde olabilirler ama temizlik kişiden kişiye göre değişir. bir de fazla fedakar olacaklarına ihtimal vermiyorum. saçını süpürge etmek deyimi ne ruslarda ne de almanlarda yoktur zannımca.
“öyle göte böyle yarrak” hiç dönüp aynaya bakma zahmetinde bulunmadınız galiba??? shhshskdkkdkasjdlfşfjldlflf

bende yakın zamanda türk erkeği penis analizi yapayım bari bu böyle olmaz çünkü hahahskskdkdlddodılsls
kendi ırkınızdan birini gömmeye, yerle bir etmeye, ülkedeki her şeyi kötülemeye, her insanı bir saymaya, kadınlık - erkeklik kıyaslamalarında bile ülkenizi aşağı göstermeye, kadınları ''kezban'' sıfatı altına sığdırmaya ne meraklısınız ulan. senin annen de türk kadını, anneannnen, babaannen, varsa kardeşin. bunlar hep türk bak hatırlatırım. karşınıza geçen kendini bilmez birkaç kişi yüzünden tüm ırkın kadınlarını nasıl aynı kefeye koymaya cüret ediyorsunuz? komik ve aşağılıksınız.
istiyor alman, istiyor rus, cenazene geliyor türk
türk kızı kadar genetik olarak fiziği kötü olan ırk görmedim boy zaten kısa onu demiyom bile güzelliği koca götünü dar pantolona soknak sanıyorlar kollar bıngıl bıngıl omuz diye birşey yok sırt zaten yok kamburu cıkmıs cogunun çöpaq
üç santim çüklülere bak neler diyorlar
İletişim - Kurallar