arda turan

gereksiz bir futbolcu. eskiden galatasaray da oynardı bir ara madrid'e falan gitti vs vs
siz bunları zaten benden iyi biliyorsunuz.
benim bahsedeceğim bu gereksiz insanın karakteri magazinde sürekli yavşaklığıyla bilinir. kendisi şu an aslıhan doğan hanımefendiyle evli. kendisine buradan geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. geçtiğimiz günlerde şarkıcı berkayın eşine yavşamış berkay beyde sen napıyorsun falan derken sen gel berkay beyimizin burnunu kır.
sonra bir de hiç utanmadan sıkılmadan hastaneye silahla git ve " ben senin karın olduğunu bilmiyordum,öldür beni,çok pişmanım,öküzlük ettim,özür dilerim" demiş.

be öküzün önde gideni evliyken aynı zamanda eşin hamileyken elalemin karısına yavşıyorsun bir de kocasını dövüyorsun bunlara rağmen utanmadan sıkılmadan "karın olduğunu bilmiyordum" diye özür diliyorsun yani bütün mesele bu mudur?

ah siz erkekler ahh...
evliler de sever dedikleri bu olsa gerek ehehehe
hastalıklı bir yapıya sahip olduğunu düşümdüğüm şahıs. battıkça batıyor.
gerçek bir galatasaraylı olmayan, adamlığın a sından habersiz topçu müsveddesi. kendine galatasaraylıyım deme sakın!
madride degil barça ya giden futbolcu müsveddesi*
karısı iki aylık falan hamileyken yok şehitimiz var düğün yapamam diyerek apar topar cumhurbaşkanının şahitliğinde nikah kıyan daha önce de kısmetse olur cansele bile dm sen yürüyen pezevenk değil mi bu :d ah aslıhan korunmamanın bedelini ağır ödüyorsun şu anda
evde hamile karısı varken mekanlarda fink atıp milletin karısına sulanan, yetmeyip kabadayılık yapan, sonra da gidip kabahatinden beter özür dileme yöntemiyle sulandığı kadının kocasına -ki bu da şarkıcı berkay oluyor- gidip beni öldür, senin karın olduğunu bilmiyordum diyen şeref yoksunu bir yaratık. zira adam demeyi geçiyorum, insan sıfatı bile çok kendisine.
türkiye'yi tek düşüncede birlestirebilen nadir şeylerden bir tanesi, barcelona'nın sayılı hatalı transferlerinden
ben futbolcunun azgın,sapkın ve ahlaksız olanını severim
ınstagramdan kitap parasi icin yardim isteyen arkadasima para gonderdiginde adam gibi adam demistik ta ki meslek lisesi cikisli oldugunu bu kadar belli ettigi son haberlere kadar..
bu aralar berkayla olan tartismasiyla gundemde olan futbolcudur. pardon futbolcu dedim... futbol disinda her seyin altindan bu adam cikiyor ve futbolcudan ziyade her sifati hak ediyor. ben boyle ayilik, magandalik gormedim. bir ara bir ucakta babasi yasindaki adama “senin mina korum” diyip saldirdigi iddialar vardi. ha bir de marmaris’te bir otelde karisinin kafasina vurup “hamile kalmasaydin seninle evlenmezdim” demesi var. valla sinem kobal iyi kurtulmus bu magandadan.
eğer hitler rusların eline düşseydi, inanın arda turan'ın düştüğü rezil duruma kadar düşmezdi. arda öyle şeyler yaptı ki kendisini gerçek anlamda türk toplumunun en az yüzde 80'i sevmiyor. bundan eminim.
nedense fazla talihsiz bir kişi bence ve öfkesini kontrol etme sorunu var.