arkadaşlarımızı sözlüğe davet ediyoruz kampanyası

sözlüğümüzü canlandırmak ve geliştirmek adına her üyenin üstlenmesi gereken görevdir. arkadaşımın tavsiyesi üzerine sözlüğe geldim üniversitemizin, sözlüğü olduğunu dahi bilmiyordum. kayıt olduğumdan beri arkadaş ortamlarında sözlük muhabbetini açıyorum, neredeyse kimsenin sözlükten haberi yok. facebook, instagram gibi itin köpeğin bol olduğu yerlerde itiraf zırvası altında boş beleş içerikler binlerce kişi tarafından takip ediliyor. neden bizde bir itusozluk olmayalım?
modluğumu istiyorum, saygılar kıps.
edit:imla
oo öyle beleşe olmaz o işleerr
desteklediğim bir kampanya.
lakin ne modluğu adaşım asdfghjkl
bazen arka planda kalirsin ama bilen bilir hangi sular akar o samanin altindan. bende isterim sozlugun canlanmasini lakin bozulacaksa kalsin boyle daha iyidir eminim ki
desteklenmelidir ancak farklı tarzda ve fikirde insanların seçilmesi önemlidir. fikir paylaşımı ve içerik çeşitliliğini sağlamak için bu göz önünde tutulmalıdır.
kısaca troll yazarlar olmasın.
yazmayı seven ve yazma hevesi olan bütün arkadaşları beklerim.

t:desteklediğim kampanyadır.
çevremde son derece sevilen saygı duyulan ilgi gösterilen biri olduğum için sözlüğe günde 10 ile 20 kişiyi davet ediyorum. ayrıca 20k takipçimin olduğu twitter sayfamda reklam verdim.
t: desteklediğim kampanya.
günaydın arkadaşlar.. şimdi andımıza geçiyoruz...
yapmayın etmeyin arkadaşlar, daha iki gün önce üye oldum, birkaç entry girdim, girdiğim bu entrylerin onaylanmasıyla birlikte beni yazar yapmışlar, valla kendimden utandım. tamam sözlük büyüsün bilinsin istiyorsunuz da lütfen bu işleri zamana bırakalım. zaten şuanda sözlüğe baktığınızda kalite vasat bile değil, "xd" falan kullanan davarlar var, eğer sözlüğü facebook olarak görüyorsanız zaten iş başka yerlere gider. bir de çomü öğrencileri olarak bilimsel ya da ortaya koyulacak ciddi tezler falan beklemiyoruz zaten, ancak goygoy olur bu sözlükte. bence sözlük bu kadar genç olduğu için tanıma ağırlık vermeliyiz yani başlık sayısını arttırıp bu başlıkların tanımlamalarını yapmalıyız ki sözlük, sözlük işlevi görsün, evet...
devlet bahçeli'nin oy hesabı gibi oldu bu iş. her yazar arkadaşıma bir görev düşüyor.