atatürk'e küfredip büstünü tokatlamak

şaka gibi ama şaka değil. bu gerçekten yaşandı bu memlekette. tabi ilk değil. yüksek ihtimal son da olmayacak. orospu çocuğu kürdonun teki (bkz:tiktok) uygulaması aracılığıyla bir video çekiyor. sinir katsayısı yeterli olanlar videoyu şuradan izleyebilir.


sizi ancak cehennem kuyuları paklar orospu çocukları.
tam bir beyin yoksunu hareketidir. bu tarz insanlar tedavi görmeli, gerekirse toplumdan uzaklaştırılmalıdır. bunların topluma katılması falan imkansızdır, değilse dahi katılması hiçbir etki etmeyecektir.
karşı olabilirsiniz, fikirlerini benimsemeyebilirsiniz ama saygısızlık yapamazsınız. sike sike saygı göstereceksiniz.
tipten belli değil mi? karşısındaki insanın kim olduğunu, büstünün bile kendisinden daha değerli olduğunu bilmiyor. devletin ilk önce bu tür insanları gerçekten eğitmesi lazım. bu ve bunun gibi gereksiz tiplerle dolu ülke, daha başımızı çok döveriz.
az önce süleyman soylu, atatürke hakaret eden şerefsizin gözaltına alındığını açıklamış.
evet bu çocuğu bulan bir kişi atatürk büstünün karşısında tek ayak üstünde asker selamı verdirip ben bir orospu çocuğuyum dedirtmiş işte çok güzel hareketler bunlar
daha bunun gibi bir çok orospu çocuğu geziyor ortalıkta.. hepsini yakalamaya kalkacak olursak ülkenin yarısına yakını içeri atarız.. aziz nesin haklıydı..