babet çorabı giyen erkek

t: babet çorabı giyen erkektir. erkek midir?
isteyen istediğini giysin ama giymesin ya o ayak ayakkabıdan çıkınca bana bir tiksinti gelmesiyle birlikte tuhaf bir his uyandırır.
eski sevgilim de giyerdi evin içinde aynı çoraplarla dolaşınca kendimi çok garip hissettiğimi inkar edemem üstüne üstlük teklerini kaybedip benimkilerden giyerdi. bu ‘adam’ vurduruyodur da deyip ilişkime son verdim. beyler elinizdeki babet çoraplarını en yakın çöp kutusuna lütfen
nasıl rahat ediyorsa öyle yapar ama lütfen kendine yapsın en azından bize geldiğinde cıkarsın babetini.
kadın şunu giymesin, erkek bunu giymesin. ooooo birader başka işiniz yok mu? kim ne giyerse giysin. bu meseleler neden uzuyor bu kadar anlamış değilim.
demek cinsiyetçi söylemler.. bence erkeğin makyajı babet çorabıdır
erkeğin varoşu bunu giyenlerdir. garip sikimsonik siyah sakalları beyaz tişört ve loser ayakkabıları ile görünce midemi bulandıran erkeğimsi israflar.
e o zaman mini etekte giymeyin hayır yani gecenin o saatinde de ne işi varmış ki orada. bi de üstüne kahkaha mı atmış bunlar yetmezmiş gibi babet çorabı giymiş bi de.
kendisi ev arkadaşım olur. insansı bir canlı. ürkütmezseniz ısırmıyor
büyük ihtimal alaturka tuvalete sıçıyodur, yün içlik giyiyodur falan. gidip gucciden 400 liraya tişört alır ama evde full makarna yemekten bağırsakları düğümlenmiştir. o gucci tişörtle de şakir'de sadece erkeklerden oluşan arkadaş grubuyla 101 oynar, ya da nargile içer falan. ilime, fen bilimlerine, sosyal bilimlere hiç bir katkısı yoktur. cemiyet için faydasızdır. evlerden ırak vallahi allah eski sevgilime bile böyle bir erkek vermesin... ya da versin , ekosistemden iki hilkat garibesi silinmiş olur.
etiketlenmemesi gereken erkektir büyük ihtimalle ona uygun bir ayakkabı giydiği için bu çorabı tercih etmiştir.
kardeşim seri köz getir yengenin boğazı kurudu
gizli gizli kadın çamaşırı da giyen erkekdir.
bunu giyen erkeğin kendine saygısı yoktur. hesabı kadına ödetir, cuma namazlarına gitmez, arabayı sevgilisine sürdürüp kendisi yan koltuk da oturur. uzak durun.
artık çok fazla kişinin de umrunda olmayan erkektir. yaz aylarında giymek artık bir zaruridir.
iticidir. ne bileyim olmuyor yani.
babet çorabı giyen erkek pantolonunu kıvıran , yolunmuş tavuk gibi bacak kılları gözüken erkektir tabi siz erkek dediğime bakmayın babet çorabı giyen erkek mi olur aq.
herkes istediğini giyebilir ama ben babet çorap giyen erkek görünce bi garip oluyorum ne biliyim hadım edilmiş erkek gibi.
bomonti içer, blush içer, long island'a kadar yolu vardır.
(bkz:fasılcı mühendis) içime doğdu kesin siyah beyaz bir sürü çift babet çorabı vardır.
eski sevgilim bu gece babet çoraplı bir fotoğrafını atmış bana instagrama atsam nasıl olur demiş. dedim o çorapla gülerler sana atma. "ben zaten çorap için atmayı düşünüyodum babet çorap candır 8 çiftim var" dedi yakışır dedim başka bir şey diyemedim
gayet normal olan erkektir. şort kapri altından 60 yaşında ki amca gibi uzun çorap mı gözüksün?
birakiniz efenim kim ne giyerse giysin
  • /
  • 2