bahar şenliklerinin iptali için imza kampanyası

ilahiyat fakültesi öğrencileri tarafından bugün fakültede yoğun bildirilerle destek toplanmaya çalışılan imza kampanyası.

''tüm yasaklara rağmen gizlice alkol alınıyor,topluma ve kültürümüze zarar verecek davranışlar sergileniyor,uygunsuz giyim ve hareketler sergileniyor'' sebepleri sıralanarak destek toplamaya çalışıyorlar.yanlışlıkla eğitim fakültesinden birine denk gelince olay ortaya çıkmış.üniversite sitesinden yayınlanacak sanatçı seçim anketi için de boykot uygulanacakmış.umarım başarılı olamazlar

edit: olay duyulunca bugün aynı kampüste okuyan eğitim fakültesi öğrencileri bu boykota karşı kampanya başlatmış. zıt görüşlü öğrenciler arasında gerginlik yaşanmış.şekerpınar kampüsünde kartlar yeniden dağıtılacak gibi gözüküyor.
istemeyen gelmez bu kadar basit. yobazlığın lüzumü yok.
ilahiyat fakülteleri kapatılsın
"toplum içinde gerizekalı olduğumu, hiçbir görüşe saygım olmadığımı nasıl belli edebilirim?"
nedense fasılcı yazdığından, doğruluğundan şüphe duyduğum kampanya.
ilahiyat yine yapmış yapacağını. ilahiyatı yeniceye falan mı alsanız ordakilerde merkeze gelir oh mis..
şu bir gerçektir ki şenlikler olunca ilahiyatın neredeyse yarısı da o şenliklerde olacaktır.
benim desteklediğim boykottur. benim gibi ahlaklı bir vatandaşın olduğu yerde açık saçık giyinmeler, içki içmeler falan doğru değil. ahlakım bozuluyor yapmayın. bence bundan sonra bahar şenliği yapılmasın. yerine kuran şenliği yapılsın. oturur maklube'mizi yer kuran tilaveti dinleriz.
her kiza goz koyan ve istenilmediklerinde yediremeyen kisilerin olusturdugu kampanya
insanların işine gücünü burnunu sokmadan duramayan, ahlak anlayışlarını tecavüz oranın en yüksek olduğu ülkenin dininden alıp herkese 'yuksek' ahlaklariyla ders vermeye çalışan kesimin başlattığı bir kampanya. salın lütfen ilahiyatçılar, hem kendinizi hem bizi bir salın.
sayın islam dinine mensup ilahiyat fakültesi öğrencileri.. kendim alkol kullanan bir arkadaş olarak bahar şenliklerine katılmayan bir insandım.. bu kampanyayı başlatmanız sonucunda alkolü içeri sokamasam bile kafayı iyice çekip şenliklere gelmeyi düşünüyorum..
(bkz:eğitim fakültesinde ki kızlar gusül abdestimizi bozuyor)
çok haklılar bu konuda. rahatsız oluyorlarsa iptal edilmeli. ben de tıp fakültesinden rahatsız oluyorum kütüphaneyi dolduruyorlar bi de gereksiz hava atmaları falan yani hepimiz insanız. çomü bahar şenlikleri iptal edilsin ve tıp fakültesi kapatılsın.