barlar sokağındaki dilsiz

herkes tanır onu fakat herkes kim olduğunu bilmez, dilsiz de olsa çok gevezedir, bi kere lafa tuttu mu adamı anlamak da anlatmak da çok zordur ama fotoğraf çekinmeyi çok sevdiğini bilin , ve foto çekinirseniz muhabbeti çok uzatmıyo sigaranızı alıp gidiyo. bunlar hep tecrübe

şaka bir yana kötü birisi değil ayrıca evsiz veya pis falan da değil tokalaşırken tiksinmenize gerek yok evi ailesi yeri yurdu var, ben her gördüğümde selamlaşırım muhabbet etmeye çalışırız karşılıklı dilimiz döndüğünce, kimsenin hiç bişeyini çalmışlığı yoktur içiniz rahat olsun, bi de hanım arkadaşlar bir adım geri dursun çapkındır kendi çapında.
zararsızdır aynı zamanda korumacıdır. falanca bana saldırdı derseniz hebele hübele nidalarıyla üzerine koşar, hatun kişisiyseniz fotoğraf çekilmek erkek iseniz bir dal sigara rica eder muhabbet edecekseniz dili döndüğünce eder kendince şakalar yapar ve yoluna gider. dikkat edin bu arkadaş üşümez veya yorulmaz ayrıca espiri yapmayı çok sever
adı turgay olup,youtube’da garip bir şekilde şarkı söylerken videosu bulunmaktadır..

bkz: https://www.youtube.com/watch?v=qcFfo3J8xos
işaret dili bilmediği halde kendince bir şeyler anlatmaya çalışan aşırı konuşkan, sevimli şahsiyet. anlatmayı çalıştığı şeyi anlamadığınız taktirde telefonunuzu alıp rastgele harflere basarak ‘yaaa. bunu diyorum iki saattir.’ bakışı attığı olabiliyor, aman gülmeyin bozulup küsüyor canını yediğim.
adı turgay olup 1991 bayramiç doğumludur, koca yürekli bir adamdır
bugün giydiği hırkada gözüm kaldı
sağdan soldan çarptığı nesneleri hediye etmek gibi çok sevimli bir huyu vardır. bu nesneler arasında navigasyon cihazı, uydu kumandası, uv lamba, decoder, hatta ve hatta 101 ıstakası bile mevcuttur. bazen de bir buket çiçekle sizi ansızın mutlu edebilir.
guzel adamdır hatun iseniz saygılı erkek iseniz buddydir