bayramefendi osmanlı

garsonlarının it gibi çalıştığı mekan üzülüyorum
aman takıldığımız mekanda alkol olmasıncıların yoğunlukta olduğu bilakis alkollü yerlerden daha çok kesişmelerin döndüğü pahalı mekan.
"olmazsa olmazdık"
-çomü itiraf
25 m kare olmayan mekan için ağaç altında sıra bekleyen arkadaşlarımı hatırlatıyor :d
kalabalık arkadaş grubuyla gidilmemesi gereken mekan. oturacak yer mi var... ücretlendirme için de şunu söyleyebilirim, çoğu mekanla aynı gibi.
ne istanbul'daki mekanını severim ne de çanakkale'deki... olmuyor, sevemiyorum, çok kalabalık ve renkleri de bazen başımı ağrıtıyor...
şimdi iki adet bulunan ve yenisi için büyük bayramefendi tabiri kullanılan mekandır. itirafların ve alkol sonrası ayılmanın bir numaralı mekanı olur kendisi.
iki yıldır çanakkaledeyim boş olduğunu görmedim.allahtan ikincisini açtılar
merkezdeki iki taneyi toplasan bir bigadaki bayramefendi yapması üzücü
neden sevildiğini anlayamadığım mekandır. geldiğim yerde de çanakkale'de de tüm öğrencilerin favorisidir. tuhaf
günümüz izdivaç programı
gitmeyi sevdiğim çalışırken daha çok sevdiğim yer. kötü yorum yapanları tek tek bulup illa benim çalıştığım bi yerde takılıyor olursunuz sipariş ettiğiniz şeye tükürürüm :d
iskelede yan yana iki tane olan yiyecek içecek mekanı. birini geçtikten sonra hayal görüyorum sandım ikinciye gelince. buna hakkın yok sevgili osmanlı.
çanakkale'de uğramayacağım nadir mekanlardan... ismi bile çomarları içine çekmek için yeterli..
part time diye işe girip akşam 5 gece 3 çalıştırıldığım mekan. ilk gün tuvaletleri temizledim ve bulaşık yıkadım. ikinci gün barista oldum. üçüncü gün işi bıraktım.

alkol almayan ve alana kotu gozle bakan ama barlara özenen fakat gidemeyenlerin gidip kendilerini bı bok sandıkları, çalışanların somuruldugu yer.