ben fero

yeni nesil yakışıklı bir rapçimiz.

muazzam bir eser!!!!!!
rapçi olduğunu bu yaz sonunda öğrendiğim kişi. yazın bir organizasyon firmasında çalışırken masalara çatal bıçak diziyordum, ezhel önümüzden geçip beach'e indi. arkadaşlarım fotoğraf çekilmeye gittiğinde kabul etmediği için biraz sinirlenip çalışmaya devam ettik. birkaç dakika sonra yanıma sempatik biri yaklaştı, arkadaşlarının beach'e indiğini ve nasıl gidildiğini sordu. bende zaten sinirliyim ters ters cevap verdim adama. şurda işte git ordan falan dedim. akşam instagram anasayfada ezhelin fotoğrafında gördüm kendisini, fero imiş. sağlık olsun be..
abi sen insan mısın bu neeeeeeeeeee
ıslandım fero ıslandım. bul beni.
ıııyyyy bunu dinliyo musunuz harbi. xir bile bundan iyidir puhaha
çıkardığı albümle linç yiyen rapçi. yok sözler böyle manasiz yok sözler bi şike benzemiyor be amciklar gidin siz de bir şarkı yapın da görelim demet akalın duyunca sallanmaya başlayanlar feroya laf atıyor.

şike şike insanların tercihlerine ve yaptığı işlere saygı duyacaksınız
dinledikçe hoşunuza gidecek bir tarza sahip başta keyifli gelmeyenlere alışkanlık yapacak değişik güzel bir tarz play listeme girmiş bir rapçi negı.
dinledikçe çoğu insanın hoşuna giden şarkıları var ama benim içim türkçe rapte kalitesi çok fazla düşük 3. 4. sınıf hatta 5. sınıf sözde rapçilerden. son zamanlarda çok fazlaca kullanılan overrated kelimesinin beden bulmuş hali
gerçek adı ferhat olan 1991 doğumlu rap sanatçısı. iyi güzelde adama sormazlar mı sen fergie misin sen nicki minaj mısın nedir bu heceleme sevdası. kulağım acıdı dinlerken. o kadar şişirdiler ki adamı ilk dinleyenler hayal kırıklığına uğrayabilir. bu entryi hayal kırıklığına uğrayacak kar deş le rim için yazıyorum.
şarkı sözlerini posta gazetesi bulmaca bölümünden çalmış vasat şarkıcı.

bu adamı rap kalitesi açısından öven varsa cidden gerçek arkadaşı falandır
lafa gelince türkçe rap'in gelişmesi gerektiğini savunan sevgili arkadaşların arabesk rap dinlediğini, feronun yaptığı müziğin güzelliğini anlayamamış olmalarından anlayabiliyoruz. cuma günü 6.45teki ilk konserinde yanındayız. çünkü ş e h r i m i z i z - m i r
sözlerini incelemezseniz eğlendiren ama ne söylediğinizi anlamadığınız ritimi güzel şarkılar yapan kel bi adam
lirikalite sıfır. beatler desen birbirinin aynısı. dr.dre, eminem, 2pac, ceza gibi adamlarla büyümüş çocuklar bu kel fero’ya rapçi demez. kısaca çöp.
şişirilmiş bir balondur
kendini zenci sanan beyaz rapci.
trap akımı olmasa kimsenin dönüp bakmayacağı yeteneksiz popüler rapper demeye dilimin varmadığı rapper. eski bir beyaz yakalı. ayrıca tüm dünyanın şunu anlaması gerek, eminem bir istisnadır arkadaşlar, eminem beyaz bir zencidir fakat eminem muhtemelen türünün tek örneği, zenci ayaklarına yatmadan rap yapınız der susarım.