bir anda bir insanla görüşmeyi kesmek

bir anda kesmek dediğimiz aslında uzun bir süre bunu düşünüyor ama uygulamıyoruzun sonu. soğuma evresinde yaptıkları ,söyledikleri daha çok aklına geliyor ve öfken daha da artıyor sonuç olarak bir daha konuşmak istemiyorsun ve kesiyorsun iletişimi. bu soğuma evresi bende genellikle olayları kendi kendime hikayeleştirip acaba burda ne demek istedi...hımmm kesin bunu demek istedi. tamam o zaman bir daha onunla konuşmuyorum.
bende sessiz sedasız biter gider her şey böylelikle.
az önce yaptığım,karşı cinsten olunca daha güzel oluyor
insan kendini gaddar hissediyor ama olsun. bugün olmazsa yarın
hayatımda sürekli uyguladığım küçük yaşlardan beri yanlış yapana yer yok ilkemin baş gereksinimi. biri çevremden birine büyük bi yanlış yaptığında bugün ona yarın bana der yine veririm yolu çevremin yüzde altmışına yakınını silmişimdir çokta mutluyum
kendimi kötü görmeme sebep olan davranışımdır .
hislerime güvendiğimden dolayı eğer gerçekten iletişim kurmak için pozitif şeyler hissetmezsem o kişiyi değil aramak yüzünü bile görmek istemiyorum. iletişim bu olmamalı ama galiba kolay yolun (internet, sosyal medya) bize dayattığı en acımasız his.
insanı rahatlatan bir karardır. durup dururken alınmaz bu karar, görüşmeyi kestiği insanın kendisine yaşattığı kötü şeyler vardır, ya da hissettirdiği. iki taraf için de hayırlı bir iştir.
yanlis bi hareketi sacma bi davranisi dusunmeden konusmasi sonucu pismanlik duyulmadan yapilan şey
hem az pismanlik iceren hemde olmasi gerekeni yapma durumu iceren olaydir.
fi'den alıntı yaparak sebebine değineyim:
"insanları hayatından hata yaptığı için değil, umudun kalmadığı zaman çıkarırsın."

çok zor ve rahatsız edici bir durumdur. görüşmeyi kesen taraf kim olursa olsun.
görüşmeyi kestiğin insan kim olursa olsun başta hafif hüzün veren olaydır
zamanla olgunlaşdığınızım göstergesidir asla şaşmaz her daim dediğim gibi aşk bu kızılötesi yaralı müzesi hareket edemem
birbirini tanıyan, anıları olan insanların birbirine yabancı olmasını ve hiç tanımıyo gibi davranmasını çocukça bulduğum, asla anlam veremediğim olay.
bir de bunun ‘bir anda insanlarla görüşmeyi kesmek’ versiyonu vardır ki, allah kimseyi bu kadar boşvermiş hale getirmesin, zor bi durum.
şey gibi ya, hayatın boyunca ciğerine hep yarım hava doldurmuşsun, şimdi tam hava dolduruyorsun başlarda biraz sancılı, ama alışınca rahatlatıcı.
durup dururken yapilmayan eylemdir. sebepsizce kimse kimseyle iliskisini kesmez sonucta.
genelde yaptığım olaydır. bekler bekler bir sabah ansızın gidebilirim.
cumartesi yaptığım eylemdir. güzel bir frekansta olduğumuz zannetmişim,kestim iletişimi;yazsın dursun.
güzel bir eylemdir. insanı rahatlatır hayatın bunalımında.. insanlara laf anlatmak yerine tecrübeleri akla getirerek sessiz sedasız çekip gitmektir.. sonunda pişmanlık duyma hissi yaşamazsın artık.. bunu yapmaya alıştıkça duygusuzluğun sıradanlığında yürümeye devam edersin..
alıngan olduğunu anlarsam anında keserim ilişkimi. erkek kadın farketmez.
kimse kimseyle durduk yere görüşmeyi kesmez,herkesin kendi çapın da bir bildiğim var dediği durum
oooh okuyunca bile rahatlama geldi bir de bundan daha güzeli vardır bir anda bütün insanlarla görüşmeyi kesmek mis gibi yemin ederim