bir insanla ilişkiyi kesmek için yeterli sebepler

o insanın samimi olmaması.
dedikoduya eğiliminin olması
samimiyetsizlik sezdiğim o saniye ghosting yaparim kaybol hemen kaybol
eğlenme anlayışının bardan bara içip dans etmek olması yetiyor arkdşlr.
yeni tanıştığı insanlar yanında sizin kusur ya da bazı davranışlarınızı dalga konusu yapması
fakir insanlarla ayni ortamda bulunmak bile beni geriyor arkadaslar.o varosluk beni sinirlendiriyor.hayallerinde bile zengin olamaz bunlar.emekli olsam diye dusunurler.vizyon desen hic konusunu bile acmayalim. ogrencilik yillarimda fakir sinif arkadaslarimla sinif haricinde hicbir yerde gorusmemistim mesela.
e parasiz adam gereksiz adam malum..
durduk yere, karşısındaki insandan korkmamasına rağmen, gerçeklerle yüzleşeceği bir durum ortada yokken, sebepsizce alelade yalan söyleyen insandır. artık ne tür mental bir rahatsızlığı var bilemiyorum ama bu tip insanlarla iletişim kurulmasını sağlıklı bulmuyorum. çünkü sanki bana bu insanlar histrionik kişilik bozukluğu sahip gibi geliyor. bu tip kişilerde dikkat çekme isteği fazla oluyor genelde ve kolayca etkiniz altına girebiliyor, gösterdikleri tepkiler de abartılı oluyor dolayısıyla. kendini size,fark ettirmeden hatta belki bilinçsizce ispat etmeye çalışıyor ve bu ilişkiyi yorup sürerliliğini bitiriyor.
boş olması, hayatı boyunca saçma sapan şeylerle meşgul olan insan boştur benim gözümde
kazanacak veya kaybedecek bir seyi olmamasi
size bir şey katmadığı gibi, hep eksiltmesi.
onun yaptığı aptallıklar bir şekilde senin hayatını etkiliyorsa yol vermek like a bitch.
devam et,sıradakiler bekliyor.
net ve dürüst olmaması. üç kağıt yapıp karşısındakini salak yerine koymaya çalışması. bir birey bunları yapıyorsa hayatımda yer bulamaz.
sabrınızı, iyi niyetinizi, sevginizi ve bunlar gibi bir insanla yanyana olmak için hissettiğiniz bütün duyguları suistimal ettiğini görmeniz ve artık katlanılmaz bir hal aldığında, geriye ilişkinizi kesmekten başka bir yol kalmayacaktır.
karşısındaki insanla tinsel ve cinsel yaşanmışlıklarını ne olursa olsun bir kenara bırakıp, ona, eski sevgilisine geri dönüp dönmemeyi sormuş olması bence yeterli bir sebeptir. ah kalbim...
her konuda bencilliği zirvede yaşayıp, yanında yamacındaki; en sevdiği insanları enayi yerine koyan, ortamda dikkat çekmek üzerine master yapmış ve birilerini taktir etmeyi değil de kıskanmayı ilke edinmiş, en saçma konuda bile bilgi satmaya çalışıp tribüne oynayan insangiller... ne kadar etrafımda olsalar da bazen hepsine siktiri çekip yoluma devam etmek istiyorum da aman kim uğraşacak şimdi onun bunun patavatsızlığıyla...
  • /
  • 2