bir kadınla yetinememe durumu

çok sıkıntısını çektiğim bir durum.evet yakın çevremdekiler bilir arkadaşlar türk standartlarının üstünde bir yakışıklılığım olduğu için sadece tek bir kızla birliktelik kuramıyor bunun yüzünden de sürekli yalnız kalıyorum.kadın ve cinsellik bağımlılığım yüzünden beşeri ilişkilerimin bozulma raddesine geldiğini daha önce yazdığım başlıklarda belirtmiştim.her hafta farklı kızlarla takılmaktan dolayı eşiğimi o kadar yükselttim ki sürekli daha fazlasını istiyor bu isteğimi de gerçekleştirmek için cafelerde barlarda bi ton para harcıyorum.sosyal medyada ve tinder gibi fuckbuddy bulma sitelerinde premium üyelikler alıp günümün 8-10 saatini bu uygulamalarda geçiriyorum.sürekli ilgi gösteren ve ciddi sevgili olmak istediğini söyleyen onlarca kız arkadaşım var ama asla 1 haftadan fazla aynı yüzü görmeye dayanamıyorum.umarım ileride evlenmenin zorunluluk olduğu yaşlara geldiğimde bu bağımlılığımdan kurtulabilirim.aynı dertten muzdarip arkadaşlarım varsa lütfen bana ulaşsınlar.
bunun için sayfalarca yazı yazılabilir ama en iyi özetleyen cümle; çok kadın hiç kadındır.
başka bir kadını aramadaki heyecana bağımlı olma durumu.
bir kadınla yetinemeyen , bir adamla yetinemeyen kadınla beraber oluyordur.

o yüzden yargılamıyorum.herkes kendi hayatını yaşasın.
bir angut olarak tasvip etmediğim durumdur. yine de herkesin hayatına kimse karışamaz. ayrıca aklıma şu sahneyi getiren durumdur:
bir kadınla yetinemeyecek kadar yeteneksiz olduğunuzun kanıtlandığı durumdur, saygılar.
yetinemeyen yetinemez duyar kasmayın hemen
gereksiz bir durumdur. bu durumu yaşayan insanlar, ya sevmeyi bilmiyorlar ya da hissetiklerini kolay tüketiyorlar. derin bir duygu karmaşası içerisinde olunması muhtemel. bir dönem benim de içinde bulunduğum kendi tanımımca boşluk durumudur.

hoş bir durum değildir. önlemek için duygularınızdan emin olunuz. karşı cinsi üzmek istemeyiz sonuçta.
düşünülürse bu durum,mantıklı olan çok eşliliktir.ki bende daima daha fazla kadın isterim.sıkıldım ama be
karşısındaki kadına bu durumundan bahsederse ikisi için de sorun olmayacak mevzudur. aynı sorun kadın için de geçerlidir.
haklı tespit, eksilemeyelim hemen. gerçekten aşık olmayınca böyle bir durum yaşanıyor. genelde karşı taraf karşılık verince hevesi kaçıyor insanın. en az 4 eksi yedim bile hayırlı olsun.
İletişim - Kurallar