bitcoin

4 Entry Daha
son zamanlarda oldukça popüler olan bitcoin. sanal olayı geç, gerçek paranın yani gerçek madenin yerini bile alabiliyor. düğünde altın yerine bitcoin takma haberleri, yeni doğan bebeğe altın takmak gibi bir çok hediyede de kullanılabiliyor. peki neden bu kadar çok ünlendi bu bitcoin? geleceğin parası bitcoin olacak mı? diğer coinler ne alemde? bir çok soru var aklınızda biliyorum. aynı şekilde biz de her gün yeni şeyler öğreniyoruz.


bitcoin nasıl kazanılır?

şuan evde bulunan bilgisayarınızla bitcoin aramak ( yani buna bitcoin madenciliği diyorlar ) imkansız. çünkü yüksek ekran kartları, yüksek sistem gereksinimleri gerekiyor. bitcoin kazanmak için karmaşık bir matematik problemi çözdüğünüzü düşünün. her problem çözdüğünüzde sistem gereksinimleriniz ve sunucu kullanımınız zarar görüyor. bu yüzden btc madenciliği yapmak artık çok zor. ama araştırın. belki yapabilirsiniz.

nasıl btc alırım?

btcturk gibi siteler btc alım satımı yapıyor. banka hesabınızı kullanarak btc alım satımı yapabilirsiniz. yalnız kimlik fotokopisi, adınıza ait fatura gibi bilgiler istiyorlar %100 güvenilir mi hiç bir fikrim yok bu konuda.

bitcoin treni kaçtı mı?

benim kişisel yorumum 1-1.5 yıl içerisinde btc fiyatının 50.000 dolar eşiğine yaklaşacağını düşünüyorum. şuan tl cinsinden 50.000 kadar ediyor zaten. bu sadece kişisel bir yorum.


diğer coinlere yatırım yapılabilir mi?

diğer coinlere yatırım yapmanızı önerebilirim. kısa vadede kazandıracak coinler de var. diğer yazılarımda bunlardan bahsetmeyi de düşünüyorum. şimdilik takipte kalırsanız sevinirim.


btc transferi nasıl yapılır?

btc transferi için ilk olarak cüzdan kodunuzu almanız gerekir. çok uygun ücretlerden transfer işlemini gerçekleştirebilirsiniz. sanırım maksimum 2-3 dolar fiyatlandırması var. yalnız bir şeyi unutmayın btc gönderdiğiniz takdirde işlemi bir daha geri alamıyorsunuz.
5 Entry Daha
İletişim - Kurallar