bomonti içen kız

bomonti içen kızla eğlenilir, efes malt içen kızla evlenilir.
normal bir kızdır işte insan sevdigi biraya göre bile bazı laflar işitiyorsa vay halimize o halde
kolonya dışında her türlü alkolü tüketiyorum. bomonti ile insanların derdi ne hala anlamış değilim...
bomontiden bakireliğe nasıl bağlandığını hayretler içerisinde izlediğim bi başlık oldu. baya aydınlatıcı.
içtiğimiz biradan karakter analizi yapmışsınız hayretler içinde okudum gerçekten. siz bir de üniversite okuyosunuz, yazık
insanları kategorize etmenin çok yanlış ve tehlikeli olduğu ülkemizde açılmış cinsiyetçi ve düşük çözünürlüklü başlıktır.

kadın kadındır , çiçek babandır.
agzının tadını bilen zevk sahibi kızdır.
ister efes içer ister bomonti içer ne isterse içer. istediğini giyer. istediğini yer. ister eğlenir ister evlenir. size ne kardesim size ne???
bıkmadınız kadınları sürekli aşağılamaya çalışmaktan.
efes içen kızla farkı yoktur. çünkü aynı firmanın birasıdır. (bkz:efes pilsen)
okuduğu kitaptan gazeteden,giydiği kıyafetten,telefonundan,sosyal statüsünden,maddi durumundan,dininden,ırkından,mezhebinden,memleketinden yargıladınız da birası mı kaldı? sanki iyi bi halt yiyoruz.bira lan bira.kendimizi zehirliyoruz.corona,efes,bomonti,tuborg fark ediyor mu?yahu insanız insan.aciziz hepimiz.ne bu üstün görme hali?
son zamanlardaki tadının bozulmasına rağmen hala bomonti içiyorsa ortama ayak uydurmak istediğindendir.

http://comusozluk.org/bomonti-icen-kiz.html?entry_id=1259 umarım ki ciddi değildir, yoksa okuldan atılması için imza kampanyası başlatılsın.
hem ayranım dökülmesin hem gözüm çizilmesin diyen kız tipidir .
cihangire gidelim berkecaaan dedeeee
tuborg, kırmızı tuborg ve weihenstephaner varken ağzının tadından şüphe edilebilir ama tabi ki zevkler ve renkler tartışılmaz weihenstephaner de her yerde bulunmaz
gayet normal bir kızdır.
gayet normaldir, ne var bunda ?
(sözüm hepinize değil ) bomonti şişesine marmara gold koyup versen anlamaz , başka bira içmez , biraz da havalı, behzat ç izlemiş kızdır .
lahmacun yiyip rock dinliyorsa zarar gelemeyen kız tipidir bunlar yoksa kekodur aksini iddia eden de kekodur bi sen biliyon amınakodumun kebabı diyende kekodur
o gün canı içki içmek istemediğinde ama aynı zamanda da yanındakine eşlik etmek istediğinde bomontiyi tercih eden kızdır.
aldığı yerde sadece amsterdam ve bomonti kalmış olsa gerek ki kötünün iyisi seçimini yapmıştır,yoksa tuborg varken bomonti içen de ne bileyim
  • /
  • 2