börü

öncelikle belirtmek isterim milliyetçi bir insan değilimdir buna rağmen alper çağlar'ın çektiği dağ filmleri oldukça hoşuma gitmiştir. bu dizide de dağ filmlerindeki oyuncular ağırlıklı olmak üzere bir kadro kurulduğunu görüyoruz.son dönemlerde çok fazla askeri dizi görmekteyiz fakat bu dizinin farklı bir klasmanda olup sıyrılacağını düşünüyorum. nereden bu kanıya vardığımı düşünüyorsanız jeneriği izlemeniz yeterlidir. jenerik müziği olarak adamlardan yanmış içinden parçasını seçerek gönlümü kazanıp jeneriğin sonunda ise mustafa kemal atatürk'ün portresini göstermeleri ile beni kazanmış dizidir.
halkın militarist milliyetçi duygularından pirim kasan filmlerdendir.
türkçü görüşe sahip insanların zevkle izleyeceği dizi. yani ben efenim
merak edip az önce açıp bir baktım milletle nasıl alay edilir askerlik üzerinden nasıl prim yapılır anlatıyor. eksik olan kazanılan paraları yurt dışında nasıl ve ne şartlarda yedikleri.
zekice yazılan bir senaryosu var.
popüleritesi artan askerlik temalı dizilere dahil olan bir başka yapımdır. izlemedim şimdiden samimiyetsiz geliyor. efsaneleşmek isterken fıkraya dönüyor bu iş yapmayın lütfen popüler olan bir şeyin 10192983 tane benzeri aynı anda çıkmak zorunda mı?
sevemedim bir türlü. dağ2 gibi etkileyemedi beni. cık yok sevmiyorum
bence senaryosu ve oyuncu kadrosu güzel olan dizi. pirim kasarsada kassın efendim, birazda biz pirim kasalım. savaş ve askeri filmleri severim, bu alanda bizim de kaliteli diziler ve filmler çekmemiz güzel bir şey. milliyetçilik yapılacak tabi sonuçta pöh'ü anlatıyor. özel harekattaki adam elinde çiçeklerle halkların kardeşliği diye bağırarak terörislerle savaşamaz.
diziyi çok beğenmiştim. filmi beklediğim kadar güzel olmamış. hatta hiç olmamış. yarısında çıktım.