boy sorunu

nedir bizim çektiğimiz bu boy sorunu
1.75 altı erkek, 1.67 altı kız ise kısadır benim için ayrıca düşünsene erkeksin dünyaya bir kere geliyosun ve boyun 1.65 ahahahahahahaha.
özellikle kalitesiz mizah seven insanlarla çevrenin dolu olmasından ötürü 'ahahahhaa sabahları yataktan paraşütle mi iniyorsun ahahahahah' sorusunu duymanızın sebebidir.
turk kadin boy ortalamasi uzerinde oldugum icin cektigim, genelde erkeklerle ayni boyda oldugumdan bana anneleri gibi hissettiren sorundur.
189 boyumla bütün sevgililerimle sarılırken kalbimi dinletip beyinini dinlemekle huzur buldum
sevmediğin insanlara laf sokma aracı olabilir.
 resim
götü yere yakın olandan korkacaksın lafıyla biraz olsun bu soruna derman olunabilir
ağlayın bakalım.. kızlar..
chandler: okay, well. janice said 'hi, do i look fat today?' and
i looked at her....
ross: whoa, whoa, whoa. you looked at her. you never look. you just answer, it's just a reflex. do i look fat? nooo! is she prettier than i am? noo! does size matter?
rachel: nooo!
ross: and it works both ways
ben 1.58im ve ya sen kızınca ciddiye alamıyorumlar ve oralarda esiyor mu demelere maruz kalırsınız ve artık aynen aynen demekten başka careniz kalmaz
önemli olan boy işlevi biz hallederiz hehehe
boy problemi yaşayan bir kimse,benim gözümde ırkçıyla aynı seviyededir. aramızdaki bazı yazarlarda bunu rahatlıkla görebiliyoruz
şöyle bir 4-5 cm daha uzun olsam her şey mükemmel olabilirdi
girilen entrylere bakınca 1.77 boyla orospu çocuğu olmaktan iki santimle yırttığım sorunsal.
insanlar anne karnından 50-57cm olarak dünyaya gelirmiş. 20 yıllık süreç içinde 1 metre atmak nedir gardeşim ya. ordu pidesi gibi dolanıyorum etrafta
türk kadınına çöp kovası diyen kişi de keşke kültablası falan olsaydı en azından toplumda daha fazla bir işlevi olurdu.

türk kadını topukluyla sizi geçince o yıkılmaz sandığınız egolarınız mı zedeleniyor? boyunun da en az işlevi kadar önemli olduğu mu akıllara geliyor? ne bu hiddet bu celal arkadaşlar? bu ne öfke, bu ne kin yani? siz kitap da okusanız, spor da yapsanız, para da kazansanız olmaz ben size söyliyim bu gidişle. aklı, fikri,zikri olan kadın size düşmez. düşeni de kaldırır yoluna devam ettirirsiniz siz. geçmiş olsun.

görüyor musunuz keşke boyunuz biraz daha uzun olsaydı tüm mesele bu çünkü (!)
İletişim - Kurallar