bulaşık yıkarken tıkanan lavaboyu eliyle açan kız

tam başlık bulaşık yıkarken tıkanan lavaboyu eliyle açan kız olacaktı. evlenilecek kızdır abi. yeri gelir seninle aç kalır, yeri gelir hastayken sana bakar. gözü çok yükseklerde değildir, küçük şeylerden mutlu olmayı bilir.
değişik hastalıklarının olmadığı bir hanımefendidir.
sıradan bir insandır. cinsiyetçi yaklaşıma gerek yok şahsımca.
bulaşık yıkamayı bir türlü sevemedim. kan, kusmuk, sümükten iğrenmeyen ben o bulaşık deliğini tıkayan yiyeceklerden o kadar iğreniyorum ki eliyle açtığı için imrendiğim kızdır.
ütü yaparken sevişmeyi seven kızlardır...
profesyonel bir bulaşıkçı olarak söylüyorum. iki saat pompa zıkımını aramaktansa el temiz iki dk de çat açıyor. a bide o gidere sıkışan şeyleri alıp attım mı sorun bitiyor.

bi keresinde de elim işe yaramamıştı boruyu söküp yıkayıp takmak isteyip takamamıştım . işte o zordu
alfa ev hanımı olmaya aday, teşekkürler
bu kadın tipi tırnağım kırıldı diye ağlamaz, en büyük acısı ''aşk'' olanı ciddiye almaz. babasının prensesi olarak büyümemiştir. yeri gelir üst düzey kalabalık aile yemeklerinin bile altından kalkar, ev hanımlığı skilleri güçlüdür. yeri geldiğinde ise bir erkekten daha fazla erkek olabilecek kadar güçlü ve acıya duyarsız kalabilir. bu kadınların bir üst segmenti ise (bkz:sezeryan yerine normal doğum yapan kadın)'dır.

ay hadi inşallah!
kendisine saygısı olmayan kızdır..
o pompayla lavaboyu açacak kadar minnoş olan kızın bulaşık yıkama ihtimalini düşünemediğimden gayet doğal karşıladığım eylem. elini tam lavabo deliğine bastırıp kaldırınca colk colk diye bir ses çıkıyor terapi gibi.
bulaşık yıkarken tıkanan lavaboyu elimle açmak, kocaman yağlı tencereleri korkusuzca temizlemek, bango ve ocak ciflemek, klorakla bütün mutfağa dalmak gibi özel hobilerim mevcuttur. yani anlayacağınız üzere benim bu!
şovmen kasa işi bunlar adaaşş
bulaşık yıkarken tıkanan lavaboyu eliyle açan kız =savaş çıksa cephede mermi taşıyacak kız
bir de eline bir şey geçirdikten sonra kafasını başka yöne çevirip temizleyenler var onlar favorim