çanakkale belediyesi

adı olan ama kendisi olmayan belediye, 3 yılda gelişen tek şey trafik.
ülgür gökhan ilkeli bir adamdır severim fakat çalışmalarını beğenmiyorum
kültür sanatta yaptığı güzel organizasyonları keşke diğer alanlarda da yapsa dediğim belediyemizdir. o zaman çanakkale ayrı bir güzel olacaktır eminim
çok aktif bir sosyal medyası ve whatsapp hattı mevcut olan belediye.
ulaşım bakımından sıkıntılar mevcut olabilir ama yapılan kültür - sanat organizasyonları takdire şayandır.
ilerde büyük şehir belediyesi olma planları içinde olmayı düşünen belediye. yapmayın böyle şeyler ulaşım olmadan kasaba zihniyetinden çıkılmaz.
durakta görünce beni en çok üzen yazıdır
görünenlerden çok görünmeyenlerle ilgilenen, yol değil tiyatro yapan belediyedir.
gerek çalışmaları gerek vizyonu üst düzey olan sosyal medya ekibi harikulade insanlardan oluşan über seviyede mükemmel belediye.kötülemeyi yasaklıyorum an itibariyle belediyemizi.
öğrenciye sağladığı çorbayla gönülleri feth eden belediyemiz. seviyoruz.
sosyal aktivite olarak çok güzel çalışmalara sahip belediye ama bunu belediyecilik olarak çalışmaları için aynı şeyi söyleyemem.
rabbim başımızdan eksik etmesin. aman aman pu pu.
arka arkaya gelen 2 adet ç3 ve 2 adet ç11k otobüslerini görmemeye başladığım vakit,belediye 4/4 lük derim. sosyal açıdan harika işler yapıyor lakin trafik sorunu son 3 senede en üst noktaya ulaştı ve halen bir şey yapılmıyor bu konunun çözümü için.
kentin altyapı ve ulaşım sorunları ülgür gökhan'ın çözüm bulamadığı en göze çarpan şeyler ancak bunu geçtim artık efendiler. sur terör olaylarında pkklı itlerin mayınları yollara gömmelerine yardım eden hdp sur belediyesi ile neden çanakkaleyi kardeş belediye yapti? hdp sur belediye başkanı görevden alınınca neden çıkıpta utanmadan destek açıklaması yaptı? bu adamı bir atatürk sevdalısı olarak atatürk'ün partisinde görmek istemiyorum oy da atmayacağım. hdp'den aday olsun chp'ye yakışmıyor zira. bunlara rağmen hiçbir şey olmamış gibi gidip bu adama oy atmak desteklemek, bana her yanlışında malum partiyi destekleyenler gibi samimi ve etik gelmiyor. meydandaki pilav olayından, hdp il baskaninin kizinin belediyeye yüksek mevkide işe alinmasindan bahsetmiyorum bile.
artık değişmesi gerektiğine inananlardanım.
solcuların kalesi olarak bilinen şehirlerin başında geliyor ama bu seçimlerde durum vahim, eksik çok gözüküyor