çanakkale'de yemek

az seçenekli fiyatta iyi geçirmeli bir durum
duvar dibinden yukarı çıkarken -aynalı çarşı yolunda- solda ufak bir ızgara tavukçu var. fiyatlar da uygun gidin yeyin
cevahir ve chickn roll 'ün köpeğiyiz
topun karşısındaki caddede pasaj önündeki efsane pilav yazılı pilav arabalı tatlı dilli içeceği ücretsiz veren sevimli dayiyi tek geçerim
vejetaryen olduğumdan ötürü öğrencilik hayatım ucuza döner yiyememekten geçiyor bu yüzden ya (bkz:loresima) ya da şakire giderken solda bir kır pidecisi var, eskiden mideyi cayır cayır ateşe verse de bu sene lezzeti olmuş, biraz fiyatı düşürseler keşke.
yerel pizzacılar candır :)
ne kadar boş beleş yer varsa sayılmışta bir kişi de çıkıp bu olsa olsa şirvan döner olur dememiş. neyse amme hizmeti olsun hadi size gençler, atatürk caddesinde demircioğluna dönmeden stadyuma doğru gidince yaklaşık 50 metre kadar sonra solunuzda bulunur bu şirvan döner. öğlen 12 ile 14 arasında yemek bulursunuz sonrasında kalmaz. çanakkalede bir yemeği gerçekten çok iyi yapabilen tek yerdir.
golfün karşısı. ucuz değil ama güzel
cevahir ev yemekleri. net hem lezzetli hemde doymazsanız aynı ana yemekten bir tabak daha alabiliyorsunuz, ayrıca fiyatlar da uygun!
akava’nın hamburgeri, poyraz gözlemevi’nin gözlemesi ve çayı, eminönü balıkçısı’nın balık ekmeği, kordon çorba’nın çorbaları, madeo’nun waffle eee işte çorba içtiniz ana yemek yediniz tatlı da yedirttim çayı da içtiniz haydi afiyet olsun.
efsane 33 tantuni, aga sen nesin be
mumin der tek geçerim. saat kulesi arasındaki kahvehanenin yanı tam bir lezzet ustası
  • /
  • 2
İletişim - Kurallar