çanakkalede otobüs şoförleri

her biri belalı tiptir. ne zaman bi tartışmaya girseler çanakkalede herkesi toplayıp ortalığın amınakoyacakmış hissiyatını yaratan cümleler kullanıyolar. ha bu arada bok gibi kullanıyorsunuz o otobüsleri.
suratsiz insan toplulugu. ha bir de genelde gobeklidirler, paldir kuldur araba kullanmakta ustlerine yoktur. kepez hattinda birkac kez kadin soforlere denk geldim, onlari bu entry’nin disinda tutmak istiyorum, cunku cok tatlilardi.
son derece saygısız ve anlayışsız insanlar. ben bitanesiyle tartıştım neredeyse dayak yiyordum. gayet medeni bu yaptığınızı şikayet edeceğim dedim. aman allahım sen misin bunu diyen üzerime yürüdü hakaret etti. ben sakinliğimi korudum sağolsun otobüste beni destekleyen öğrenci arkadaşlar oldu. kişi hakkında cezai işlem uygulandı aradan 1 ay geçti. yine bu şoföre denk geldim nasıl kibar nasıl saygılı demek ki isteyince olabiliyormuş bunu gördüm.
4 senedir çanakkale'deyim. hiç sorun yaşamadım. ya beni böylesi bulmadı ya da ben çok ilgisizim bu konuda.
"arkadaşlar otobüsün arka taraflarında bir sorun mu var ya neden doldurmuyorsunuz?" otobüs ağzına kadar doludur ve kapılar kapanırken insanlar ezilmek zorundadır.
işini sadece mesaim bitsede gitsem diye düşünenlerdir