canı sıkılınca yazar banlayan mod

en son yasaklanan yazar ‘’medellin’’ üzerine böyle bir başlık açarak diğer yazarlarımızı da bilgilendirmek istedim. neden banlandı sorusuna etik açıdan bir cevap bulamamaktayız. buna kısaca çekememezlik diyoruz. en son bu yaptığınız hareketle fazlasıyla eğlendim :d son olarak baş edemediğiniz, gücünüzün yetmediği medellin hepinize sevgilerini iletiyor ahahahahsjjdkfkdkf. sıra bende mi ?
kendi çapında fake açıp takılan yazarların banlanacağını söylemiştik zaten ahahsjsjskkd bebe gibi iki üç hesaptan yazı yazmakta sorun yokta banlayınca mı sorun var ahajsjsjdkkdd sende bizden selam söyle ahsjjsjdjd diğer fakelerini bıraktık bakıp bakıp ağlasın diye ahsjsjjskskldşxşdşsşsksjs
moderatörlerin yazar yasaklama gibi bi yetkisi olmamakla birlikte uygun gördüğüm takdirde sözlükten uzaklaştırma olaylarını ben yapmaktayım.

“ya sen ne yapıyorsun?” diye sorabilecek yetkide birini de görmüyorum.farklı ip adreslerinden girişleri affetmeyeceğimizi söylemiştik.

itirazı olan yazarlar özel mesaj yoluyla iletişime geçerek itirazlarının bi işe yaramayacağını kendi gözleriyle görebilirler.
sözlüğe ara sıra girer iki üç entry girip çıkarım. medellin adlı yazar arkadaşımız gözüme birkaç kez çarptı, girip baktım. sözlüğün içerisinde dış dünyadan ayrı bir etik düşünürsek medellin buna aykırı hiçbir şey yapmadı, ya da ben görmedim. anlayamadığım mevzu fasılcı adlı değişik insanın sözlükten direk uçurulması gerekirken modculuk oynayıp ahkam kesmesi. ey çomü sözlük sahibi gör bunları gör. yıllardır ekşi, ulu, instela gibi sözlük platformlarında bulundum. bu adamın yaptığı kesinlikle trollük değil. aşağıya çekiyor benden söylemesi. hiç tanımadığım ancak haksızlığa uğradığını düşündüğüm medellin’e selam olsun.
medellin gerçekten fake hesap kullanıyormuydu bilmiyorum ama bunca zaman bunu fark etmeyip tam da modlarla takıştıktan ve sildirecem dediği başlığı sildirdikten sonra mı fark ettiniz fake hesap kullandığını?
daha ne densin bilemiyorum :)
entry giren 10 kişi falan kaldı zaten böyle devam ederse modlar arası kısır günü yaparsınız sözlükte :d
sözlük kesinlikle ilk açıldığı zamanki sözlük değil. bu kafayla gidilirse asla bir uludağ, bir instela, bir ekşi olamayacaksınız. şurada adam akıllı entry giren yazar sayısı iki elin toplamını geçmez, kendiniz yapıp kendiniz kaybediyorsunuz

edit: benim de banlanmam yakın sanırım skdjdnfk
neler dönmüş la medellinimi niye banladınız ipneler. fake hesap kullanan varsa oda kesin ragnar dır yazdım onun nickaltına bakabilirsiniz masadan birbir eksiliyor dostlar
sevgili yazar arkadaşlarımız, öncelikle fasılcının da dediği gibi mod olarak bizlerin bir yazarı banlama yetkisi yok. ikincisiyse ''eeey kurucu'' diye seslendiğiniz kişi zaten fasılcı :d medellin uyarılara rağmen yazdığı entryleri düzeltmedi, bu ilk falsosu. ikincisi ise sitedeki teknik sorunlardan dolayı göremediğimiz fakeleri yeni görebilmemiz. yani o yazdığı şeyden sonra ban yemesi gibi bir konu söz konusu değil. ahlaki değerleri çiğneyip geçen birinin ahlak bekçiliği yapmasına değinmiyorum farkındaysanız?

hı birde elinden modluğu alınan her insan modlara saldırıyor, sizce de baymadı mı ?
eey kurucu diye seslendiğim fasılcı imiş. ulan hangi sözlüğe entry giriyormuşum kendime küfredeceğim şimdi. neyse dostlar dikkat edin kendinize.

edit; imla.
whatsapp grubuna bak sen büyümüşte sözlük mü olmuş ehehehhe
İletişim - Kurallar