çiftlik bank

son günlerde adını sürekli duyduğum çiftlik bank ise gücüne güç, yatırımına yatırım. hem de beyaz show'a reklam verecek kadar yatırım alıyorsa demek ki vardır bişeyler diye düşünüyorum. çiftlik banktan para kazanan arkadaşlara lafım yok fakat böyle bir durum mümkün olabilir mi aklım almıyor resmen. oturduğun yerden 200.000 tl atıyorsun siteye, depo yükseltiyorsun yem alıyorsun bişeyler bişeyler bir bakıyorsun aylık kazancın 50.000 tl. o zaman herkes kredi çekip aylık 50.000 tl kazanabilir mi? sadece bu sorunun cevabı bile beni endişelendirdi.

elbette ben de bir çok yatırım sektörünü araştırıyorum. evet o siteye ben de üye oldum ama en basitinden para yatırım ve çekim kısımlarında eft/havale kabul etmeyen bir şirketin dolandırıcılık olduğunun kanıtını size sunmuş buluyorum. sistemde papara denilen paypal tarzı bir sistem kullanıyorlar.

gelelim diğer türevlere. bu sitelerin yazılımlarını 100 tl'ye satanlar bile mevcut. yani alan adımızı aldık diyelim bu sitenin bize maaliyeti 100-200 tl civarında bile olabiliyor. düşünebiliyor musunuz şimdi? hadi bu adamlar 10.000 tl'lik yazılım kullansınlar ben de oturduğum yerden 200.000 tl yatırım yapayım. oldu güzel kardeşim ne güzel.

ayrıca gümrük ve ticaret bakanı tüfenkçi ''vatandaşlarımız, herhangi bir ürün veya hizmet ticareti olmayan, aşırı kazanç vadeden ve sisteme yeni üye getirmek koşuluyla prim, komisyon gibi adlarla ödeme yapmayı öngören yapılara karşı dikkatli olmalı'' diye açıklamada bulunmuş.

bence bunun yıllar önce aynısını yaptılar ama hayvanlar yerine ''site satışı'' olarak görülüyordu. buna da mega holding deniyordu sanırım yanlış hatırlamıyorsam.

sonuç olarak böyle şeylere inanan gitsin 1'e 3000 tl veren iddaa kuponunun kazanmasını beklesin bence

edit:daha önce yazdığım yazımda haklı çıktım galiba.

https://www.gtb.gov.tr/duyurular/ciftlik-bank-hakkinda-duyuru
mavi yumurta, inek, tavuk gibi ürünleri internetten alıp onlar adına baktıklarını iddia eden ve yatırımcı çekmek için yapmadıkları katakulli kalmayan işletme adı altında vatandaşın parasını hacılayan şirket.
böyle paylaşımlardan sonra aklıma hep jet fadıl gelir
(bkz:jet fadıl)
zengin olma ümidi ile yola çıkanların yine duvara toslaması
sülün osman ın torunu olduğundan şüphelendiğim genç bir girişimci pardon dolandırıcının kurduğu hayali şirket.

bizim ülkemizde bu kişiye inanıp yarım milyar tl yatırım yapan insanlar oldukça, okumayın genç kardeşlerim, iş aramayın. dolandırın. müstehaktır.
 resim
şuana kadar 750milyon geçtiği söyleniyor üstüne üstlük parasını geri isteyen kişilere sanal para faizi olduğunu bu yüzden onlara ortalama bi miktar üzerinden kişi başı 0.06btc verildiği taktirde bütün parayı geri verebileceğini söylediğini duydum bende onların yalancısıyım adam son bir vurgun yapıcak gibi
ilk duyduğumda da anlam veremediğim, "kesin bir kolpa var" dediğim olay. para kazanmak o kadar kolay mı lan ? oh olsun.
İletişim - Kurallar