coca cola

yalnızca cam şişesinde ki kolasının kaliteli olduğuna inandığım bir marka
geçen aylarda bir marka nasıl korunur onu öğretmiş içecek markasıdır. insanlar genel olarak coca colanın çok şekerli geldiğini o eski sertliği, boğazı yakan tadının olmadığından yakınırlar. kimi coca cola zeroyu keşfeder kimi de diğer içeceklere yönelir. coca cola zero son yıllarda pazarı oldukça artmıştır. insanlar bir mekana gittiğinde ya da marketten aldığında coca cola zero var mı yerine daha çok zero var mı diye sormaya başlamıştır. her ne kadar zero yan ürünü olsa da artan pazardan memnuniyet duyması gerektiğini düşünsek de coca cola adının arka plana atılması hiç hoşlarına gitmedikleri için coca cola zero kaldırılmıştır. onun yerine kırmızı coca cola yazısının üstüne siyah bir bantla şekersiz ibaresi koyulmuştur.
şu an entryleri okurken bana eslik eden icecegin markasidir. pek sağlıksız olduğunu düşünüyorum fakat evde değilim zaten
israyili purotesto etmeh icin baggaldan alıp ganalizasyona dögdüğümüz cavur malıdır.
israil'i protesto etmek için marketten 1 kasa alıp yere dökülen kola markasıdır.
ah yurdum insanı
ters olarak okunduğunda allah yoktur diyen kola markası..
https://goo.gl/images/qGQTmx (bkz:kafam nasıl güzel)
sıcak yaz günlerinde buz gibi cam şişeden içildiğinde bağımlılık yapabilir.
kolayı hayatının her yerine koymuş bi insan olarak son dönemlerde asidinin çok çabuk kaçmaya başladığını farkettiğim vasat kola markası.

lan zaten asit oranına çok önem verdiğim için 1 litrelikten daha büyüğünü almıyorum onun bile sabahtan akşam üstüne kadar gazı kaçmaya başladı özellikle üstünde şehirlerin yazmaya başladığı serilerinde.

neyse ki pepsi’ye tekrardan dönüş yaparak sorunu hallettik.gece alkol sigara gündüz kola şeker bakalım kaç yaşında şekerden bacaklarımızı kaybettikten sonra pankreas kanseri sebebiyle ani bi ölüm yaşayacağız..neyse ki sağlığımız bozuk tipimiz değil...