çok ince dudaklı insanlar

alt ve üst dudakları adeta yokmuşçasına ince olan insanlardır.

nedendir bilinmez uzunca bir süredir bu tarz insanlar çok sık karşıma çıkmaya başladı. ya da ben dikkat ettiğim için sık gördüğümü zannediyorum yani aslında hep sıktı, bilmiyorum işte orasını. yalnızca alt dudağı kalın olmak, üst dudağı kalın olmaktan bahsetmiyorum. bayağı bildiğiniz dudaksız insanlardan bahsediyorum. hele bugün gördüğüm hanım ablamız nirvana olabilirdi gerçekten, kırmızı ruj sürmüştü çünkü. daha doğrusu kırmızı ruj değdirmişti dudağına. hatta ona dudak da denemez, dudak içi bölgesi de az olduğu için ona direkt ağız içi diyebiliriz. inanamadım sevgili arkadaşlarım, kırmızı ruj sürme fikrini düşünmesine bile inanamadım. elbette ki insanlar özgürdür ve istediğini yaparlar ama.. ee be ablacım, hiç mi gözün yok senin? dişlerin kıpkırmızı olmuştu rujdan, dudağın hiç nasiplenmemişti ki, hayır bir de o kadar para vermişsin likit mattı o ruj. cebine zarar kız valla. git kırmızı şeker falan ye, ne veriyorsun ruja 25-30 lira parayı. zaten dudağın ince, bol bol sürsen bile o ruj 5 sene gidecek sana. ee 5 sene bir ruj kullanılmayacağına göre, bak gördün mü çöp.

edit: nedensizce sinsi görünüyor olduklarını söylemeyi unutmuşum.
ince dudaklılardan kurulan 20 kişilik bir ekibin birazdan buraya baskın yapacağına dair duyumlar aldım. işleri bittikten sonra da bir kağıda "ince dudaklara hasret kalasın" yazarak olay yerini terk edeceklermiş. bence kağıda kırmızı rujlu öpücük de kondursunlar. daha manidar olur.
tanıdıgım hepsi sinsi çıktı
görünüş itibariyle hepsi bana sinsi ve itici görünür. koyu renkli ruj sürenleri şey değil mi ya o günden bu güne elinde ayakkabı torbasıyla kapı kapı gezen bilmiş teyze. doğuştan silikonlu dudaklarımla sizi öpüyorum
İletişim - Kurallar