çomü 26. yıl kamp etkinliği

geçen sene çomü 25. yılını kutlarken düzenlenen şenliğin kamp etkinliğine katılmıştım üç gün boyunca muazzam eğlenmiştik sabahları yüzmeye gidiyorduk öğleden sonra ve konserlerden sonra da yeni insanlarla tanışmıştım. geceleri dardanos sahilinde ateş başında şarkılar falan söyleniyodu. hatta @black ivy'yle orda tanışmıştık hala da sıkı kankayızdır. balıkesir ve izmir'den gelen bir çok kişi olmuştu etkinliğe.

herşey iyi güzeldi de geceleri muazzam soğuk oluyordu çadırlar. ikinci günü evden yorgan alıp getirmiştim çadıra. bu sene 11 mayıs itibariyle tekrar düzenleniyormuş. burdan hayranlarıma duyuruyorum ben orada olacağım !
geçen sene kötü olacağını düşünüp gitmeyip sonrasında herkesin eğlendiğini görünce son gün gitmeye karar verdiğimiz etkinliğin devamıdır. sabaha kadar sahilde ateş yakmaya çalışıp odunlar yaş olduğundan maksimum 1 saat taze tutabilmiştik. en sonunda herkes bir ateşin başına geçmiş şarkı söyleyip eğlenmiştik ama en unutulmaz olan sabah gün doğarken çok fazla içen birinin telefonunu kaybetmesi üzerine herkese sataşıp ve de herkesten birer posta dayak yemesi ile bitmesiydi.