çomü öğrencilerinin aşka bakış açısı

aşktaki kadın ve erkek sigaradaki ateş ve tütündür.
bir taraf tutuşur.karşısındaki onu dudaklarının arasına her alışında biraz daha yanar.ve en sonunda içindeki o mükemmel tütün değersiz küle dönüşür.
aşk geçicidir. kalıcı olana sevgi denir. bazen ilk sevdiğinize aşk diyebilirken içinizde kalan birini de bu sıfata sokabilirsiniz. "bana aşık olma beni sev, ne kadar olduğu önemli değil devamlı sev,yeter"
açısı ile biten başlık görünce hep sayı yazasım geliyor ya daha fazla tutamıyorum kendimi özür dilerim herkesten :(( o nedenle bu başlığa en sevdiğim açıyı yazıyorum. aşka bakış açım 53 derece.
zamanında aşkımızdan gözümüzü kör ettiler artık ne aşka bakışımız kaldı ne de açısı.(bkz:bu saatten sonra herkese mermi)
şu dönemi kapatalım yeter
daha önce hiç aşk yaşamadığım için bir bakış açım yok. umarım en kısa zamanda konuyla ilgili bir tecrübem olur.
bir insanı sevmek sahiplenmek ondan gelecek sevgi sahiplenilmek duygusunu tatmak hissetmek elbette önemli aşk öyle bir şekilde sizi bulmalıki tamam işte ben tamamlandım demeli insan...
aşk bir sabunsa köpürt beni pakize.
aşka bakış açım evimin balkonundandır. her sabah her akşam ona bakmak mutluluk verici ♡
edit : babam*
aynaya bakarak yaşadığım eylem..
çomü de aşk yok bence. olan tek şey sex.
illaki karşı cinse yansıtılmasının şart olmadığı duygu. evinize de bir kız/erkek arkadaşınıza da bir çiçeğe de yaptığınız işe de aşık olabilirsiniz. hayattan zevk almaya o zaman başlayacaksınız
bunlar sadece birer kavram , misal seks kelimesine aşk ve aşk kelimesine seks denseydi durum çok değişirdi bilmem derdimi anlatabiliyor muyum o yüzden kavramlara fazla takılmayın bir bakış açısı yakalamayı denemeyin sadece yaşayın yabancılar ne kadar güzel söylemiş " fall in love " aşkın içine düşmek.yani kovalamakla bilmem ne yapmakla olmaz bu işler bir bakmışsın içindesin.
aşık olmasaydım aşk bana anlatıldığında sadece abartılıyor derdim. aşık olunan kişi ile ilişki içinde olmak mutlu eder mi bilmiyorum ve bundan bağımsız olarak aşık olunduğunda yaşanılan hislerin tarifi yok.
fuzuliye sormuşlar sevmek mi sevilmek mi diye
fuzuli demiş ki sevişmiyorsan ikisi de fuzuli...
“insan tümüyle sahip olamadığı şeye aşıktır sadece”
kutsal nedir,
ruh neden yapılmıştır,
uğrunda yaşamaya değen şey nedir,
uğrunda ölmeye değen şey nedir?

hepsinin cevabı aynı: sadece aşk.
"her şey geçici. aşk, sanat, dünya. sen, ben. özellikle de ben."
İletişim - Kurallar