çomü radyo

ileride sözlüğümüzde olmasını istediğim ağ. çomü rts öğrencileri için güzel bir ağ olabilir. güzel paylaşımlarımızın olabileceğini düşünüyorum. radyo çağına bir dönüş yaparız belki. hoş olmaz mı?


var olan çomü radyosundan bağımsız sözlük formatında bir radyodan bahsetmek istemiştim. amatörce olanından yani. :)
geçen sene 2 ödül birden alan güzel üniversitemin radyosu. mükemmel derecede olan ödül törenlerinde çomü adını duymanın verdiği gurur vardı tabi...
geçtiğimiz güz yarıyılı boyunca arkadaşlarımla eksi iki programında bulunduğum radyo. çok keyiflidir,eğer böyle bir ağ oluşturulacaksa seve seve katılabilirim.
bu comu sözlüğünde ileride kısatlanacağından emin olarak söyleyebilirim, o iş hayal yavrum.. normal comu radyoda program yapan arkadaşım yabancı müzik çalıyor diye uyarı almış, neymiş efendim yabancı müzikler de küfür olabilirmiş ne çaldığı anlaşılmadığı için yasak'mış..
geçen yıl ilk dönem haftada 2, ikinci dönem haftada 1 türk rock - nostalji programı yaptığım kurum. bu yıl da farklı şeylerle orada olmaya devam edeceğim. öğrenciye resmi olmayan staj gibi bir fırsat tanımaları harika özellikle rts okuyanlar için.