çomü sözlük 2018-2019 yönetim kadrosu

sözlüğün daha kaliteli ve ses getirecek düzeye gelmesi için elimden geleni yapmaya çalışıyorum. tabiki ne kadar trol olarak görseniz de bu konuda fasılcı mühendisin desteği büyüktür. davalara vs. rağmen sözlüğü devam ettirme kararımda etkisi gerçekten büyük. bu sene büyük bir kadro ile sözlüğe bilgi anlamında birşeyler katabileceğini düşündüğümüz insanları yönetim kadrosuna alacağız. zaten bir süredir başvuruları değerlendiriyorduk. gerçekten emek verecek arkadaşlar ile güzel işler yaparız umarım. başvurular bu başlıktan açıklanacaktır.

bu arada yeni eğitim öğretim yılında bütün yazarlara başarılar dilerim.
yaklaşıyor yaklaşmakta olan...son hazırlıkları yapıyoz evet...5 tane tazecik moderatörümüz doğuyor...isimler açıklandıktan sonra iletişim kurulacak..ama kıskanıyom da kendimi co-mod yaptırcam sonra zorla ahahahhaahahahah
vasat modların vasat tercihleri tebrikler sözlüğü arkadaşlarınızla yönetmeye devam edin
rte nin damadını maliye bakanı yapması gibi bir durum olduğunu seziyorum.
bu doğruysa yer yerinden oynarrrrrr
siz her ne kadar bizden bir şey beklemesenizde (yukarda zırvalayan arkadaşlardan bahsediyorum) çabalıyoruz canlarım, ve inanın çok güzel şeyler yapacağız, siz lütfen oturduğunuz yerden modlarınızı izlemeye devam edin :d
medellinin olmadığı yönetim kadrosu üçüncü ligi bile yönetemez. yeni sözlük açıyorum, reklamınıda burada yapıcam ahahahahahahahahaha. medellin sözlük.. ilk gelen on kişiye modluk, sonra gelen 20 kişiye nude, ilk 50 kişiye numaramı veririm. iyi geceler.
he ek not: modlarınızdan bir tanesi dışarıya isimleri veriyor söyleyeyim, yakalarsam öperim mck.
hocam ragnar ağlıyor tuvalete gidebilir miyiz?
eheheheh
sevgili mod olamadığını kafasına takan ve itinayla her başlıkta bunu dile getiren, içten içe bunu yediremeyen arkadaşlarımız, üzülmeyin sizler için de çalışıyoruz. he bir de isimleri veren arkadaşın adını çok iyi biliyoruz, bizden de ona bol öpücük :):)))