çomü sözlük 3. nesil

selam arkadaşlar. başlık açtım ama bu bir duyuru aslında.

büyük bir üniversitenin küçük bir sözlüğü olarak yeni gelecek öğrencilerimizin 3. nesil olmasına yönetim olarak karar verdik. umarım 3. nesil sözlüğe bizden daha çok şey katar.

şuraya bir not bırakayım.. işlerim dolayısı ile pek ilgilenemiyorum sözlükle. yeni bir kadro oluşturacağız yakında. kadro dediğim de işte kafa dengi bir yazar grubuyla bir şeyler yapmayı planlıyoruz.

ufaktan ufaktan okulların açılmasına hazırlanalım demi. sizi seviyorum. eğlenmenize bakın.
güzel kızlar boydan fotoğraf ve özgeçmiş bilgileriyle özel mesaj yoluyla başvururlarsa eğer kendileriyle bizzat ilgileneceğim. viski ısmarlayacağım ve hesabın şifresini paylaşacağım.

viski içerken yönetim paneline girip kahkahalar atarak entryler girip sarhoş olcaz ahahahahahahahahaahaha.....sadece güzel kızlar ama söyliyim.eli yüzü yamuk olanlar şişkolar çalı çırpılar mesaj atmasın sürekli yazıp duruyonuz sonra amk öğğ
yeni günler geliyor.. interaktif sözlüklerde ilk 10 arasında olacağız.. dolarlarımızla ıslak kek ve şampanya satın alacağız.. haydi bakalım..
3.nesil yazarların yeni kayıtlar olacağını düşününce biraz ürküyorum. umarım şu an üniversitemizde olan diğer insanlar farkına varır ve 3.nesil ile aramıza katılırlar
21 yaşında babanne olduk ağlayacağım..
modluk verin de sözlüğü adam edeyim derdim de cinsiyetçilik yapmış olmayayım, insan edeyim.
reklam yapın reklam.
aralarına yeni katıldığım platform merhaba sözlük!