çomü sözlük çok bozdu

şimdi bunu rez alıyoruz ve şarjöre bir tane mermi koyuyoruz eğer bozarsa buradan sıka sıka kaçarız.
updullah. war is coming!
umut verip yarı yolda bırakmayın.
çomü sözlük yazıp 1722'ye mesaj atarak moderatörlere destek olabilirsiniz.
sürekli dışarıda fasılcı gibi insanlar var denmesi beni çıldırtıyor. umuyorum ki fasılcı gerçek kimliğinde böyle bir insan değil. şunu söylemek isterim ki bazı mizahlarını (!) bende seviyorum. ki fasılcıyı sevenler ve sevmeyenler değil bence bir çok yazarın savaşı. yarın otobüste kıza sarkıntılık yapan adama nasıl susmayacaksak bunun "sözlükte" normalleştirilmesine ya da alaya alınmasına da susulmamalı, bunun yanında henüz yazarlar şikayetlerini dile getirirken adamın mod yapılması yazarlara saygısızlıktır. eminim ki benim gibi bir çok kadın otobüslerde tutamaçlardan tutamazken, erkeklerde bu kızları gördüklerinde nereye bakacaklarını bilemediler, çekindiler. olay fasılcı değil, şikayetleri değerlendirmeyen ve daha şikayetler gelirken tarafını belli eden kuruculardır. aynı şekilde tanım yapın yoksa silinecektir diyen bir mod varken aynı zamanda at koşturan modunda olması yazarlarla dalga geçmektir. önce gerçek anlamda modlar arasında bir uyum olmalı. ve fasılcıya yazarlık konusunda bir sınırlandırma getirilmelidir.

edit: aynı şekilde meme kanserine farkındalık o kadar çaresiz bir olayken çünkü ben memeleri seviyorum o yüzden dikkat edin demek mizah değildir. bazı konular troll konusu olamaz!
bir çıkarım.

özür dilerim sözlük ama yazar olmamla doğrudan ilişkili bu durum. elimi attığım yeri kurutmak gibi çok pis bir huyum vardır.

yine de bir şeyleri düzeltebilmek için geç değilken elimden geleni yapabilirim. trollük falan her yerde olur, bir sözlüğü sözlük yapan şeylerden biri de trollerdir. bundan söz etmiyorum, fakat 10+ yıllık sözlük tecrübesi olan biri olan bana moderatörlük verimesi durumunda, girilen kural dışı entryleri silmeye (ve entry sahibini uyarmaya), uyarılara rağmen buna devam eden yazarları uçurmaya hazırım. :)
bozduğunu düşünmüyorum, lakin moderatörlar tarafımdan üzzerime bir boykot geldiği kanısındayım..
çok bozdu, öyle bozdu ki önünü alamadık.
merhaba ben squishy 1. nesil yazarınızım. benimle ilgili sormak istediğiniz sorular varsa bu başlığa yazabilirsiniz.
herkes bakireydi. sonra bozuldular. ve 17 mert nokta coma gittiler... üzüldük.