çomü sözlük mobil uygulaması

bugun itibariyle tüm play store larda yerini almıştır, onümüzdeki süreçte apple store da da göreceğiz. (bu entry mobil uygulamadan girilmiştir)

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.comusozluk

edit: değerli yazarlarımız, sözlüğün mobil uygulaması beta aşamasında diyebiliriz. zamanla, sürekli olarak geliştirilecektir.

edit2: iphone uygulaması yakında gelecektir sayın yazarlar.
çömü sözlük olarak yayınlanan mobil uygulamadır. ahahahaha. yapan arkadaşa selamlar burdan.
artık temelli olmasını temenni ettiğim uygulamadır. birileri ilgilensin artık. ayrıca online olanların görülmesi daha iyi olacaktır. kızlara özelden yazamıyoruz adminler!!!!! ben bu siteye kızlar var diye giriyorum. acil yardım
serilik açısından muhteşem oldu, en kısa zamanda ısırılmış elmalarda da görmek dileğiyle efeem
süper bir adım, iki gün önce üye olduğumda ilk yaptığım şey mobil uygulaması var mı diye store'da aratmaktı. uygulamaya girdim, ilk sunum olmasına rağmen oldukça başarılı görünüyor, daha da gelişeceğini umut ediyoruz.

edith:her sayfa açılışında "veri yüklendi" bildirimine ihtiyaç olmadığını düşünüyorum. bir de tasarlayan arkadaşlar uygulamanın nasıl olmasını istediğimi bana sormuş olsalar onlara, ekşin uygulamasını örnek gösterirdim. şahsen ekşi sözlükte dolaşmak için her zaman bu uygulamayı kullanıyorum ve oldukça iyi, model olarak alınabilir diye düşünüyorum.

edith2:arama motoru bi *ikim göstermiyor, bir de şu uygulamanın iconunu belirleyin arkadaş bu nedir ya, sanki arkada çalışan sistem uygulaması amk.
şahtık şahbaz olduk her şeyimiz tamam bi bu eksikti zaten. "bu entry uygulamadan girilmemiştir."
iphone için ne zaman geliyor arkadaşlar..
android mi kullanan kaldı admin önce app store gelmesi lazımdı
şahsen güzel düşünce nasıl olduğuna bakmak için indirdim beğendim ama tercihim yine internetten girmek internetin verdiği zevki veremiyor