çomü sözlük

çok bozmuş olan mecra.
yaklaşık 1 ay uzak kaldığım ve radikal değişikliklere gittiğini hissettiğim sözlük.

son 1 ay içinde neler olduğuna dair gelen kutumu yeşillendirirseniz çok memnun olurum.
zafer savaştan çekilenlerin değil, savaşanlarındır. zaman zaman eksi yağmuruna tutulduğum, zaman zaman şımartıldığım bilgi platformu. ne olursa olsun buradayız çomü sözlük. sizi seviyorum.
2011'den beri ekşi sözlük'te, uludağ sözlük'te, itü sözlük'te ve inci sözlük'te yazmış, yazarlık yapan hatta birtakım sözlüklerde moderasyona kadar yükselmiş biri olarak bu sözlüğü gördüğümde umut vaat ettiğini sanmıştım. ancak bir trollün moderatörlük yaptığını görünce büyük bi hayal kırıklığı oluştu içimde. tabi ki sözlüklerin vazgeçilmez ögelerinden birisi de trollerdir. troller de sözlüğün bir parçasıdır. ama ben bir trollün moderatörlük yaptığını anca inci sözlük'te gördüm. ki inci sözlük'ün de sözlük anlayışı bellidir. bu sözlüğün canlanma potansiyeli çok büyük... bir itü sözlük (instela) olmaması için hiçbir sebep yok. sosyal medyada ve özellikle reel hayatta daha çok kendini belli ettirecek, öne çıkaracak güzel işler yapılabilir. zirveler, kampanyalar, toplantılar, etkinlikler vs...
çakma versiyonu olarak bir sözlük daha çıkmıştır. lakin unutmayalım taklitler asıllarını yaşatır..
ekşi sözlüğün çakması gibi düşünülen site. ancak alakası yok, zira bütün sözlükler aynı şablonda zaten. burda sadece kale hakkında bilgi ve başlıklar fazla. bir de burdan karı kız düşürmeye çalışan elemanların sayısı oldukça fazla.
varlığından henüz bugün haberdar olduğum, güzel üniversitemin güzel sözlüğü. ileride patlayıp giderse üyeliğimiz olsun dediydimdi *
başka sözlüklerde oldukça vakit harcayan ve sözlük ortamını seven bir insan olarak yeni keşfettiğim sözlük. başka sözlüklerde takılırken çanakkale ile ilgili entry veya yazar gördüğümde sevinen ben için burasını bu kadar geç farketmek büyük kayıp. daha iyi ve tanınır bir yer olmasını dilediğim sözlük.
edebiyat 1.sınıf okuyan herhangi bir arkadaş bana ulaşabilir mi ? acil
eee ben dedim dedim kimse beni dinlemedi bakın noldu şimdi :d
birçok muazzam arkadaşa sahip olmamı sağlayan sözlük. mod kadrosunun şu aralar boşlaması yüzünden maalesef biraz çöküşteyiz ama her inişin bir çıkışı vardır sevgili arkadaşlarım. yalakizimle beraber çaylarımızı yudumlarken size en derin sevgilerimizi sunuyoruz, see u.
tık tııık kimse yok mu?
modluk tahtından indirilenlerle doğru tercih yapmış bir yönetici kadrosuna sahip, fakat daha atik, kalemi ve zekası kuvvetli mod bulması gereken sözlük şeysi. manidar kalması niyetiyle.
son baktığımda (aylar önce) ulaşamayıp akıbetini merak ettiğim sözlük. geri döndüğüne sevindim.

özledim sizi be!
abi yeter ya yeter artık şu sözlüğe bitti deyinde bitsin. bitti demediğiniz için resmiyet kazanmadı bitikliği ama bitti hadi abi hadi siz bi bitti deyiverin şuna :d
yeniden doğuşu için finallerin bitmesini beklediğimiz, mod kadrosunun bundan sonra daha aktif olacağı sözlük. ihmalkarlığımız için özür diliyor, bizim de bir okulumuz olduğunu hatırlatıyoruz sevgili bonibonlarım.
yeni dahil olduğum platform. hadi bakalım.
ilk zamanlarında zirveyi yaşamış olan sözlük. ilk zamanlarını özlemiyor değilim.
neden kimsecikler gelmiyor anlayamıyorum.hep sabit kişileri görüyorum ve sıkıldım. tarzını bilmediğim okurken sonunda ne diyecek merak ettiğim insanlar istiyorum içerisi alev alev gelin bi bakın
tamam geri geldim sakiiiin
arama motoruna başlık yazınca önerilerin çıkmaması büyük bir eksiklik. başlık açmak istiyorsun acaba var mı yok mu bilemiyorsun. açılmamış olsa bile benzeri bir başlık var mı yok anlayamiyorsun. kısaca bunun böyle devam etmesi demek buranın çöplüğe dönmesi konusunda korkutuyor.
  • /
  • 4