çomü sözlükte sevgilisini aldatan yazar

haberlere düşmüş yazardır. eski sevgilisi tarafından aranmaktaymış bulanın teslim etmesi önemle rica edilir swh
 resim
reklamın iyisi kötüsü yoktur. itirafa selam otuzbire devam ...
haykırtan olay. elli papeline bahse varım fasılcıdır :d
edit: sözlüğün önde gelenleri olarak bu olayı çözelim arkadaşlar, yönetime gitsin mesajlar incelensin. katılanlar fav
kimse çıksın beyler ortaya, bizide zan altında bırakmasın
hahahahah kocamı çalını bilmek istiyorum nedir amk. büyük ihtimalle yalan itiraf hemen nedeni açıklayalım.

-- itiraf sayfalarında milletin amacı gayesi birileriyle tanışıp ortamı genişletmek. bunu gören erkek ve kızlar sözlüktende kız erkek düşüyor gel bir dahil olalım mantığına bürünüp sözlüğe dahil olmak isteyecektir. yazar sayısı bir hayli artıp mal sayısı zirvelere vuracaktır.

diğer ihtimal ise kocam diye hitap eden biriyle sevgili olan aptal artık sosyal medya hesaplarını ele geçiren sevgilisinden bıkmış ve sözlükten onun haberi olmadan çapkınlık yapmıştır. kurtul o kızdan geride dönme.
aldatmak nedir ya... hayır insan birini bırakır birine gider. normal şeyler bunlar. erkek ve kadın için de geçerli bu. bu burada olmasaydı başka bir yerde olacaktı. ama doğru olan tabii ki eski sevgiliye bunu söylemek, anlatmak. anlayışsız bir insansa zaten gerek yok açıklamaya. çünkü anlamayacak. aldatmak diye bir şey yoktur. duygu değişikliği diye bir şey vardır.

bu itirafı gönderen insan oldukça bağımlı veya takıntılı biri olsa gerek. yoksa bu şekilde üşenmeyip yazmak normal değil. illa canını mı yakacaksın o insanın. bir de bir insan sevgilisinden ayrılmadan önce karşısındakine ayrılık sinyallerini veriyor. hani hazırla kendini gibisinden. açın gözlerinizi normalleşin. nedir yani bu insan için sözlükte seferber olup aldatan sevgili etiketini yapıştıracağımız insanı mı bulalım. afedersiniz ama siktirin gidin derim. küfür etmekten çekinmem. boktan takıntılarımızın canı cehenneme. bir şey daha eğer aldatmaksa bu bahsedilen şey oooooo ben ala aldatmalar yaşamışım desenize. jdjdjd jdjdjd hasta hasta güldürdüler beni. bu başlığın altına yazılanlar jfjdjdjdjsmdş
içip niçe olan arkadaşa katıdığım feyk olaydır. insan çekme amaçlı yani. ayrıca komik.
reklam kokan hareketler bunlar
çok baş ağrıtacak başlıktır.. bunu itiraf eden hatunla daha detaylı görüşebiliriz..
benimle aldatmadığı için pişman olması gereken yazar
aranan kan bulundu. soruları alayım
çok merak ettim bilgi varsa alırım bi dal
karısı olduğunu bilmiyordum ve avatarda ki benim fotoğrafım bana nasıl baktı onu hiç bilmiyorum.