connected2.me

eskiden daha iyiydi. seviyeli insanlarla güzel sohbetler dönüyordu. şimdi ise ergen yuvası olmuş. kızlar ego tatmin ediyor abazalar sayesinde..
ask fm ile arasında farkı olmayan oluşum millet yoksulluktan bokun içinde boğuluyor.. bu nasıl bir seviyedir amına koyayım pes..
gün içinde girip egomu tatmin ettiğim yer. mesajları okuyup bırakıyorum tabi. sadece bir yazan kişiyi bulmayı çok istiyorum hala
2010-2011 döneminde çok popüler olmuş anonim mesajlaşma uygulaması. hala var sanırım.
bu uygulama yerine sexting uygulamaları kullanın, daha eğlenceli gerçekten..
stres atmalık takılmalık bir site. anonim olarak birileriyle konuşabiliyorsunuz.
rica ediyorum c2’de denk gelirsek artık yazmayın.. kültürlü, zengin, 1.80 üstü kadınlar yazsın sadece. zengin zenginle takılır olm, napiyim ben senin aydan aya gelen burs paranı.
kedini tatmin etmek isteyen kızlar ve abazan erkek kaynayan uygulama. neymiş o senin kim olduğınu bilmeyecek da sen onu görücen de sonra buluşucan falan filan...
tanımadığın insana dert anlatır, tanımadığından dert dinlerdin. abaza olanlar her dönem vardı ama batmazdı göze bir elin parmaklarını geçmediğinden. sonra mobile geçti, herkes oraya düştü. sexting yuvasına döndü. çok bozdu çok..
2012 yılından, geçtiğimiz eylül ayına kadar bıkmadan usanmadan kullandığım dostunu, düşmanını, aşığını, abazasını, pedofilisini, ruh hastasını, nerdeyse 10.000 kişiyle konuşarak sosyal medya kaşarlanmasını yaşadığım sitedir. ilk zamanlarını halen özlerim ama son darbemi yedikten sonra uygulamayı buğulu gözlerle silmiştim. şimdilerde aradığınız çarpık ilişkiler ve sexting ise buyrun buraya...
dışarıda kadın bulamayan erkeklerin, yokluklarını giderme umuduyla arandıkları mobil uygulama. sikko ortam ve sikko insanlar. kadın erkek farketmeksizin herkes şaşırmış.