ders çalışırken ereksiyon olan mühendislik öğrencisi

bir parça am bulunmayan mühendislik sınıflarında erkeklik öldürmüş eziklerin başına gelebilecek hede. yurtta gürültüden ders çalışamayan, tıraş edilmiş olmasına rağmen uçları çivi gibi sert olan sakallı, sabah uyandığındaki yemyeşil çapağın ucunda her daim yapışık olduğu gözlüklü, ter kokulu ve kısa boylu mühendis adayının; kütüphaneye gidip de harika giyim kombinli tatlı mı tatlı minyon mu minyon götlü mü götlü hatunları görünce 3 günde bir çıkarttığı seher yıldız baksırının önünü ıslatması olayı olarak da geçer çeşitli akademik yazınlarda.

yoklukların en kötüsü kadın yokluğunu iliklerine kadar hisseder bunlar. kütüphanede daha çok yüzlerine vurulur bu yokluk. arka sırasında koklaşa koklaşa ders çalışan fef öğrencileri, abi fizyoloji çok zor ya diye ağlayan am sahibi fizikli kadınlar ve kaslı çüklü besyo erkeklerinin sevişmemek için birbirilerini zor tuttukları ortamda bizim mühendis adayımız; önündeki hesaplarla meşgul olmak zorundadır.

bir yerden sonra önündeki kağıtta bulunan integral kocaman bir yarrağa dönüşüp gözlerinin içine girer. limit işareti vajinayı andırır, üçgen deliğe benzediği için eli gitmez kağıda üçgen çizmeye.

sürekli etrafındaki hatunları kesmeye çalıştığı ve özellike yan masadaki piercingli dövmeli gsf öğrencisinin açık göbeğine baktığı için dersine konsantre olamaz. sekssizlik başına böyle belalar açacaktır. dur bakayım kız sigara içmeye gitti takılayım peşine belki bir şey olur da muhabbet kurarım diye zırt pırt başından kalkacaktır dersinin. amk sığırı gsf öğrencisi o tabii ki zırt pırt ayağa kalkacak sen otur dersini çalış demez kimse ona. yalnızdır çünkü.

istediği kadar takılsın dövmeli kadının peşine, istediği kadar yolda giderken kulaklığındaki back in blacki'i belki şu önümdeki kız da ac/dc'cidir ya aa ne dinliyorsun diye sorar bana, diye düşünüp yüksek sesle söylesin; bir şey ifade etmez.

hiçbir kadınla hiçbir muhabbeti olmayacaktır dört sene boyunca göt büyütmek için geldiği üniversitede.

bazıları okul bittikten sonra iyi bir işe girip, yüksek maaşlar kazanacak ve 'parasıyla' seks yapacaktır, birçoğu artık her mahallede mühendislik fakültesi olduğundan okul bittikten sonra da ulaşamayacaktır kadınla sekse. belki gay olmaya karar vereceklerdir vermezlerse de azılı bir kadın düşmanı olup annelerinin bulup da görücü usulü everdikleri köylü kızına hayatı zindan edecek, şerefsiz bir kadın düşmanı olacaktır.

bilinmez, lakin hayat zordur onlar için ve zor olacaktır. kütüphane köşelerinde uzaklara dalmış, çirkin ve melankolik heriflere de verelim artık sevgimizi, ilgimizi, arkadaşlığımızı ve varsa eğer vajinamızı.

onlar buna muhtaç, her birimiz gibi.
başarısız ve sorumsuz bi öğrenci profiliyle geçmekte olan 6 yıllık mühendislik fakültesi hayatımda hiç yaşamadığım vasat durum.bu olay bu fakültenin kaderi ama dışarı açılmak sizin elinizde.kızlarda bekaret oranının zirvede olduğu bu fakültede kadın profilini kafanızda tek derdi okulu süresinde bitirmek olan kırtasiyeye girdiği zaman heyecanlanan hesap makinesiyle ciddi ilişki yaşayan ispanyol paça kot pantolon giymeye devam eden 20li yaşlarında hayatındaki başarı kriterini bu olarak belirleyen eden kızlarla sınırlandırırsanız fakülte bahçesinde deniz gezmiş montlu tiplerin arasında kahve ve sigara içer porno yıldızlarının fotoğraflarını gördüğünüzde ismini hatırlayacak hale gelirsiniz maalesef.

akıcı bir çeneye sahipseniz eliniz yüzünüz de az biraz düzgünse ilk önce fen edebiyat fakültesine ordan iibf kızlarına doğru açılabilirsiniz.eğer biraz da şansınız varsa güzel sanatlar fakültesine bile oynayabilirsiniz.

yalnız sabahlara kadar süren kalabalık alkol ve uyuşturucu muhabbetleri sonucunda tavladığınız o kızıl saçlı dövmeli piercingli kızla seks yapmanız anlık keyifler verse de uzun vadeli dönemde ipin ucunu kaçırmanıza sebep olabilir.okulu uzatmak en basiti olsa da mutluluk reseptörlerinizi tüketmenize ve zamanla insanlara keyifli gelen aktivitelerden (sinemaya gitmek,tiyatroya gitmek,gezmek,kalabalık muhabbet ortamlarında bulunmak) kısacası hayattan keyif alamamanıza sebep olabilir.

ayrıca betimleme yetisini beğendiğim yazar.bu aralar soruyorlar bu sen misin diye.ben değilim
ulan mühendislik fakültesindeki kızlar birçok fakültedekilerden daha güzel ve üstelik sayıları da hiç az değil. ne mühendislikmiş be
İletişim - Kurallar