ders çalışırken ereksiyon olan mühendislik öğrencisi

başarısız ve sorumsuz bi öğrenci profiliyle geçmekte olan 6 yıllık mühendislik fakültesi hayatımda hiç yaşamadığım vasat durum.bu olay bu fakültenin kaderi ama dışarı açılmak sizin elinizde.kızlarda bekaret oranının zirvede olduğu bu fakültede kadın profilini kafanızda tek derdi okulu süresinde bitirmek olan kırtasiyeye girdiği zaman heyecanlanan hesap makinesiyle ciddi ilişki yaşayan ispanyol paça kot pantolon giymeye devam eden 20li yaşlarında hayatındaki başarı kriterini bu olarak belirleyen eden kızlarla sınırlandırırsanız fakülte bahçesinde deniz gezmiş montlu tiplerin arasında kahve ve sigara içer porno yıldızlarının fotoğraflarını gördüğünüzde ismini hatırlayacak hale gelirsiniz maalesef.

akıcı bir çeneye sahipseniz eliniz yüzünüz de az biraz düzgünse ilk önce fen edebiyat fakültesine ordan iibf kızlarına doğru açılabilirsiniz.eğer biraz da şansınız varsa güzel sanatlar fakültesine bile oynayabilirsiniz.

yalnız sabahlara kadar süren kalabalık alkol ve uyuşturucu muhabbetleri sonucunda tavladığınız o kızıl saçlı dövmeli piercingli kızla seks yapmanız anlık keyifler verse de uzun vadeli dönemde ipin ucunu kaçırmanıza sebep olabilir.okulu uzatmak en basiti olsa da mutluluk reseptörlerinizi tüketmenize ve zamanla insanlara keyifli gelen aktivitelerden (sinemaya gitmek,tiyatroya gitmek,gezmek,kalabalık muhabbet ortamlarında bulunmak) kısacası hayattan keyif alamamanıza sebep olabilir.

ayrıca betimleme yetisini beğendiğim yazar.bu aralar soruyorlar bu sen misin diye.ben değilim
ulan mühendislik fakültesindeki kızlar birçok fakültedekilerden daha güzel ve üstelik sayıları da hiç az değil. ne mühendislikmiş be
yapmaya çalıştığınız bütün işlerin hem beyninize hem de diğer uzuvlarınıza dokunamadığını gördüğünüzde, geriye sadece tek bir seçenek kalıyor. hesap makinesinin tuşlarına hızlı hızlı basarken, diğer elinizin cinsel organınızın üstüne gittiğinde ıslaklık hissedebilirsiniz. final haftanıza kadar iyi korunun da bazı aksaklıklar bütleri doğurmasın
İletişim - Kurallar