destekli sütyen

erkeklerin kanayan yarasıdır. sipariş ettiğin saat kutusundan salatalık çıkması gibi hayal kırıklığı yaratan bir şeydir
küçük memeli kızların kullandığı sütyen çeşidi.
en çok rağbet gören sütyen çeşidi olması muhtemeldir.
kimileri vardır destekli sütyen giyer sizi kandırır kimi vardır gizlemek için atlet giyer sizi şaşırtır.
o an ki libido coşkusuyla pek de kafaya takmayıp. iş bittikten sonra sigara eşliğinde kafaya dank eden, hafif bi burukluk oluşturan tekstil ürünü. (nün içindekiler...)
bildigim kadariyla kapatici, makyaj, topuklu ayakkabi gibi gercegi bukmeye yonelik ve kisinin iyi gozukmek yada ozguven icin kullandigi bir urundur. kisisel bir cevap gerekli ise hayatimda bana soylenmis en buyuk yalanlardan biri olabilir...
toparlayan, kaldıran, dik tutan, kendimizi güvende hissettiren şeydir. destekli sütyenin verdiği güveni veremeyen insanlar var.
bazı kadınların yaşama amacının sadece götüm başım oram buram güzel görünsün diye yaşadığını gösteren zincirin bir halkası. keşke akıllarında biraz destek verseler. varoş kokusu.
küçük şeylerden büyük sürprizlerin çıkması bence daha bir hoş olur...
dışı sizi, içi yine sizi yakar
küçük memelere sahip kızlarımızın abiye, dekolteli kazak vs giyerken giyim ürünlerini dolduramamaları ve kendi vücutlarına uygun bedenleri bulamamaları üzerine onlara yardımcı olan sütyen çeşididir. malum büyük meme algısı varken onları da üzmeyelim. yaşasın destekli sütyen swh.
artık kadınların her şeyi sizin için giydiklerini düşünmeseniz mi beyler?
hafif dolandırıcılık suçudur , destekli sutyen giyilmesi kesinlikle yanlıştır napalım bizde patlican mi sokalım pantolonun içine . yanlış anlaşılma olmasın kesinlikle ihtiyacım yok bi arkadaştan görmüştüm
küçük meme çoğunluğundan desteksiz sütyen bulamama sorunsalı yaşayanlar +1
İletişim - Kurallar