devlet hastaneleri

tercih edenlerin yüzde 90ının köylü veya fakir olması sebebiyle bi türlü ısınamadığım şalvarlı ve peçelilerin kol gezdiği kamu kuruluşlarıdır.

sıra ve kuyruk kavramının ne olduğunu henüz öğrenememiş seviyedeki yaşlılar ve koridorların da leş gibi kokması cabası.devlet hastanelerinde çalışan doktorların maaşlarını sonuna kadar hak ettiğini düşünüyorum
doktorların çoğunun bıkkın olduğu hastanelerdir. özelde parayı basınca bıkkınlık kalmıyor tabi. ancak
köylü veya fakir insan anlayışınız neden bu kadar basit ve bayağı? eminim bu tip konuşan bir insan hayatı boyunca köyde bir yaşam sürmedi. köyde akrabasında bayramlarda falan kalıp böyle konuşuyorsa muhtemelen akrabaları anlattığı şekilde.
başlığı görünce aklıma direkt bu video geldi.
kardeşimin altı yaşındayken, böbreğini kaybetmesine sebep olan hastanedir, açtığımız davanın sonucunu söylemeyi tenezzül bile etmiyorum..
fantastik ve komik bir dünyadır , sıra beklerken kimin eniştesinin kimin yengesine atladığını öğrendiğin , bütün yaşlı camiasının birbirlerine acaba nesi var diyerek baktığı aynı zaman da ağzına doğru insanların saatte 35km hız ile öksürdüğü yerdir.
doktorların peygamber gibi davrandıkları yerlerdir.
çanakkale’de hiç mi kapalı insan yok ya diye merak ediyorsanız çanakkale devlet hastanesinde hepsi ben de şok olmuştum.
başlığı görünce bi mide bulantısı bi öğürme geldi, tedavi olcaz diye gidip hastalık bulabileceğiniz iğrenç yer. allah düşürmesin