doğada bulunan vajina çeşitleri

eski yazarlar cinselliğe ne kadar büyük anlamlar yüklediğimi iyi bilir arkadaşlar. hiç aklımdan geçmeyen bi anda sekse veya mastürbasyona yönelebilmem için bi önceki cinsel aktivitem esnasında cinsel cerahatlerimin temas etmiş olduğu beyaz havlu peçeteyi bile görmem yeter. yeniden duygulanır, yeniden şiddetli ve tansiyon düşmesine sebep olacak kadar sert bi mastürbasyonun kollarına atabilirim kendimi. bunu sadece gerçek otuzbirciler bilir. otuzbirin hakkını tam anlamıyla verirseniz yüksek kan akışının ani şekilde yön değiştirmesi sebebiyle tansiyon değişiklikleri yaşayabilirsiniz.

bu zamana kadar elle kavranılmış bi patlıcandan tutun, kız öğrenci evlerindeki havlulara,otobüs tutamaçlarından tutan kızların nemli koltuklarından,giyinme kabinlerinde kullanılıp bırakılmış kıyafetlere kadar geniş ve büyük bir mastürbasyon yelpazesi oluşturmuştuk. peki mastürbasyon dışında kaçımız büyük hayallerle girdiği bi cinsel ilişki öncesi kafasında betimlediği vajina şekliyle karşılaşamayınca depresyona girdi ?

ben girdim..hem de öyle bi girdim ki kahroldum.kafamda tasarladığım vajinayla karşılaştığım vajina örtüşmeyince o tasarladığım iri hayali vajina dudakları bi tokat gibi çarptı yüzüme.şeftali kesiği gibi pürüzsüz bi ten ve pembenin 50 tonunu beklerken yağmurda gevşemiş salyangoz kıvamında 50 santimetre kare alana yayılmış kara kuru bi vajinayla karşılaşmadıysanız benim hayal kırıklığımı anlayamazsınız maalesef.

o zaman ilk önce vajina çeşitlerini görelim sonra ise en beğendiğimizi oylayarak büyük bi kamuoyu yoklaması yapalım... ben 10-17-20 numaralı vajinalardan yana kullanıyorum oyumu..

 resim
aynı şoku büyük beklediğimiz pipilerinizi 3cm görünce bizde yaşıyoruz hahahahahahhahahahahahhahahaha.
oyumu 3/4 şeklinden yana kullanıyorum xd
16 numaradaki gibi amı olan evden dışarı çıkmasın nolur
fotoğrafı gördükten sonra hayrete düştüğüm, oha bunlar var mı lan cidden diye irkildiğim başlık. fasılcı yine yapmış yapacağını.
iki dakikada aktım emeğine sağlık kardeş.
İletişim - Kurallar