dolar düşerken sesi çıkmayan insan

dolar biraz yükselince ortalığı yangın yerine çevirip, spekülasyon yapan, ülke batıyor diye yaygaraya veren fakat dolar düşerken kafasını kuma gömen insandır. derdiniz dolar değil bunu hepimiz iyi biliyoruz. topla, tüfekle, dolarla neyle gelirseniz gelin. türk halkının gözü açıldı bir kere.
edit: vatan hainleri geldi. arkadaşım olayın ekonomi çökmesinden çok, amerikanın saldırısı olduğunu sende eşşşşek gibi biliyorsun. işinize gelmiyor:)
nasil sesim ciksin kardesim icimden hungur hungur aglamak geliyor,
6.30 dan mali mulku satip dolara gectim.

katardan gelicek 15 milyar ve ab nin turkiyenin yanindayiz sacmaligi da isin cabasi.atasim geliyor kendimi derin kuyulara umarim en kisa zamanda dolar 7-8 hatta 9 olur.

ehehehe eee bu ufak capli servetimi nasil yaptim saniyorsunuz..
vatan millet sakarya ne yani hangi yilda yasiyoruz allah askina ??
daha dolar dün 3.50'ydi dolar şimdi 6 liraya düştü diye niye sevineyim anlamıyorum. tamam belki bunun bütün sorumlusu hükümet değil ama göz göre göre gelen bazı şeyler var onları da görmeleri gerekirdi. doğru zamanda gerekli önlemleri almaları gerekirdi. madem halk onları seçti gerektiğinde bize bunları revâ gören kapitalist güçlere daha sert yaptırımlar yapmaları gerekirdi. bilmem kaç tane üssü varken abd'ye kafa tutuyormuş gibi yapamayız kusura bakmayın.
tipik bir çomar söylemi.. bu senenin başında 3,70 olan dolara bile ucuz gözüyle bakıyorsundur muhtemelen.. ülkenin anasını siktiniz..
dolar şuan:5,82
 resim
doların bu kadar yükselmesi anormal olduğu için insanlar bu ülkenin ekoneomik ve dış ilişkilerden sorumlu olan kişilere tepki göstermesi normaldir. doların düşmesi ise zaten olması gereken bir şey olduğu için insanlar tepki göstermiyor ya da sesini çıkartmıyor.
ölümü gösterip sıtmaya razı etme. belki de düştüğü seviye yüksektir dostum.
bütün eforunu yükselirken harcadığından dolayı düşerken dinlenme gereği duyam insan.