dolar kuru

an itibari ile 1 abd doları =4,44389143 türk lirası'dır.
daha fazla yükselecektir. çözüm önerileri arasında yastığın altında fakir fukaranın sakladığı paralar olabilir. hep birlikte bozduralım. bozduralım ki yiğit bulut gibi andavalar çıkıp emperyalist güçlere karşı bizi savunsun. devam türkiye emin adımlarla 2023.
an itibari ile 1 abd doları = 4,49220154 türk lirasıdır.
doların türkl lirası karşısındaki yükselişini durdurmak için dış ülkelerdeki birikimini ülkemize sokan şirketlerin veya kişilerin vergileri %2 ye düşürülecek. keser mi? bence kesmez. kime yarar? dışarıdaki parasını ülkeye sokmak isteyip vergi yükü altında kalmak istemeyen büyük zenginlere yarar.
an itibariyle 1 abd doları 4,65994082 türk lirası. yastık aldı dolarları, ülke için bozdurma vakti geldi. bırakın biraz zarar edin, ülke kazansın.
üretim yapmadıkça düzelmez. türk lirası değer kaybediyor.
milyar doları olanları dolar bozdurmaya davet edelim nasıl fikir belki düzelir biraz
an itibari ile 4.77 tl olan kur. paralar elden gidiyeeah.
ülkenin battığının en büyük göstergelerinden biri olan kurdur.
(bkz:sürekli artıyor efendim durduramıyoruz)
bazı arkadaşların derdi ülke değil. dolar artsın, ülke batsın diye bekliyorlar. an itibariyle 1 dolar: 4,8657065 türk lirası yapıyor. abartıldığı kadar bir kriz ortamı yok. düşecektir.
üzerinden abartıldığı kadar bir kriz ortamı olmadığını söylenen kurdur.
bir trollü beslemek pek yaptığım bir hareket değildir ama biz yazmadıkça bazı arkadaşlar burada daha da saçmalamaya devam edecektir.
bu kur düşecektir ama ne yarın ne de 1 ay içinde. bundan 13 yıl önce 1 dolar 1.16 türk lirasıydı. hayal edebiliyor musunuz? şimdi 3 kat kadar artmış artmaya da devam etmektedir. sen ve senin gibiler sülüklerinizi ülke üzerinden çekip gittiğinde doğru planlamalar ile düşecektir. ben o güzel günleri göreceğimizi umuyorum, ummak istiyorum. şuna inan ki tek gayemiz üzerinde yaşadığımız topraklarda herkesin huzur içinde yaşamasını sağlamaktır. sizin gibilerin yaptılarınızın acısını çekmesini istememiz ise tamamen adalettir.
suan ki erken seçimin nedeni olan para birimi (bkz: parayı veren düdüğü alamıyor)
5 olmasına az kaldı çok mutluyum anlatamam amına koyayım.. sanki başka ülke de yaşıyoruz millet de ayrı bir manyak..