dostluklarınız neden bitti

çoğumuzun “dostum” dediği kişilerden vazgeçtiği,vazgeçmek zorunda kaldığı veya kaybettiği insanlar vardır.
evet sözlük dökülün bakalım.
uyumsuzluğum, yalnız kalma arzum.
her işine koşturduğum çocuk benim işim olduğunda sevgilisiyle takılmayı seçti şuan hala mesaj atar arar ama soğuk davranırım
uyuşturucu bağımlılığı yüzünden, onu kurtarmaya çalıştım fakat beni öldürmekle tehtit etti.
çünkü herkes her şeyi karşılık bekleyerek yapıyor
zor durumlarda nerede duracağını gösterdiği için ilginç birşekilde iyi zamanlarda da iyi olduğunuda gösteriyor şu an şutlama aşamasındayım.
burası sözlük arkadaşım, bu sorunun cevabını tweet atarak alabilirsin
bugüne kadar çok arkadaşım oldu bazılarına dostum dedim. kardeş yerine koyduklarım bile oldu. kalabalık bir arkadaş ortamına sahiptim. herkes birbiriyle çok iyi anlaşırdı. 20 kişi falan bildiğin ordu gibi geziyorduk. nerede çokluk orada bokluk lafını sonradan anladım ben. çoğuyla konuşmayı kestim selam bile vermez oldum. yüzüme karşı gülüp benim olmadığım anı kovalayan, ben olmadığım zaman arkamdan konuşan insanlarmış. şimdi 3-4 kişi var çevremde ve daha mutluyum
sadece işleri düştüklerinde aradıklarını farkettiğim gün çoğu bitti
şehir semt okul değişikliği nedeniyle yavaş yavaş bitti hepsi. şimdi de mezun olunca aynısı olacağını bildiğim için dost edinemiyorum.
senin onu en yakinin sanip cok fazla sevmen, ama onun boyle dusunmemesi, bu sevgiden ve ilgiden bunalmasi
gerçek dost olmadıkları için
çünkü aşık olmuştum
bakıyorum da genel de hep karşı taraf bana bir kazık attı. ıncitme çabası,yarış... dostluk değilmiş ama onlar. dostluk olsa duramazdım.
dostluk arkadaslik buyuk askiniz akliniza gelebilecek tum insan iliskileri bir ticarettir.her insan mutlu olduklarinin yanina kosar her insan verdigi kadarini almak ister her insan duygularini pazarlar aslinda sevgi sevkat fedakarlik sadakat.. aslinda dostluklar bitmez sadece ticaretin rengi degisir mutlaka bir taraf verdigini alamaz ya da artik onun verdigi duygularin bir degeri kalmamistir. haliyle kimse zarar edecegi ticareti yapmaz. size tavsiyem duygularinizin degerini bulacagi ticareti yapmaniz..
zor zamanlarda kaçışmalardan dolayı.
dost değil de dost olabilecek arkadaşlıklarım bitti çünkü bazen çok çocukca düşünüp davranabiliyorum
eski sevgilisi ile barışıp mesafe koyani mi soruyorsun ? yoksa konuştuğum kızla takılan kardeşim dediğim insanı mi ? hangisinden başlayayım?
gerçek "dost" olmadıklarını anladığım için.
karşılıklı yaptığımız hatalar ve birbirimizi affetmememiz ve evet hala en yakın arkadaşım konumunda 1 yıldır küsüz
  • /
  • 3