dota 2

defend of the ancients 2
warcraft modu olarak ortaya cikan moba turunun 2. oyunudur yayinlayicisi valvedir ama hala cogu heronun isim hakki blizzarddadir.
4.3k mmr ile idare eder bir pos 1 oyuncusuyum. oynayanlar varsa mesaj kutumu yesillendirebilirler.
warcraft ııı : frozen throne'un bir mapi olarak çıkmış, valve tarafından dota 2 adı altında tek bir oyuna dönüştürülmüştür. mapin yapımcısı icefrogdur. ıcefrog daha sonra league of legends'in yapımcıları arasında yerini almıştır. dota 2 2011 yılında piyasaya sürülmüştür. dota 2 ilk çıktığında heroların büyük çoğunluğu yoktu ve beta şeklindeydi şuan wc3 den bütün herolar eklendi ve üzerine 4 yeni hero geldi. en önemli turnuvası the international dır ve her yılın ağustos ayında main event'i düzenlenir. geçtiğimiz yaz ti8 düzenlendi ve og büyük bir sürprizle şampiyon oldu. bigdaddy notail reis duygu ve kin dolu bir şekilde eg ve fly ı aynı anda yeni rosteriyle sildi.
sözlükde dotacı bulacağımı sanmıyorum ama divine bir kardeşiniz olarak dota atmak isteyen varsa mesajlarınızı bekliyorum.
bu sozlukte oynayani olmayan oyundur :d
moba oyunlara ısınamadım bir türlü
steam üzerinde 3k saatimin olduğu oyundur. feedleyen rus illidanlar(anti-mage) görmekten bıktığım için bıraktım. sor bana pişman mıyım?
6 yıl dota1’den sonra başlayıp bir süre ara verince alışamadışım oyundur. her güncellenmeden sonra oyunun anasına tecavüz ediyolar. black king bar basılıyken ulti yememen gerekli değil miydi???
ustte ki entrye itafen bagzi yetenekler buyu bagisikligini delebiliyor ornek olarak pudge'un isirmasi bkbyi deler ama hasar vermez cunku buyusel hasar verir, bkb %100buyu direnci verir yani sadece rakibi disable etmis olursun. lanayanin trapleri buyi bağışıklığını delemez yani ne hasar ne de slow yersin. eskiden bkb buyuye immune olmani saglardi ama yinede pudge isirabilirdi sanirim zamanla esyalarin ve yeteneklerin bilgilerinde degisiklige gidilip daha açıklayici olmasi saglandi artik hangi skillin pure mu physical no good a magical mi oldugu anti sekilde buy u bagisiklogino degil delmedigi ayrintili bir sekilde yaziyor
sözlükdeki en zeki insan olduğumu kanıtlayan zeka turnusolu başlık - benden yüksek mmr yok tabiki - ;)
not:5.5k
hort--- oynayin lan su oyunu
çok uzun süre dota 1 oynadım 6 yıl felan sonra bir dönem ara verdim dota2 ye hiç başlamadım evet grafikler daha iyi ama bende çok iyi bir klasikçiyim yazın tekrar başlamayı düşünüyorum